Наніт Пауер мікродобриво

Наніт Пауер мікродобриво
В наявності

Виробник: NANIT

Добрива

Наніт павер, Наніт пауер, ціна Наніт пауер, купити Наніт пауер, ціна добрива Наніт пауер, відгуки добриво Наніт пауер, вартість Наніт пауер, замовлення Наніт пауер

Вартiсть: 250 грн

Опис

Добриво Наніт Power

N(4%) + P2O5(16%) + K2O5(16%) + інші.

Тара: каністра 20 л.

Опис: Висококонцентроване комплексне мікродобриво Наніт Power від компанії "Гермес" (Україна) призначене для позакореневого підживлення широкого спектру польових, а також садових культур у найбільш критичні періоди їхнього розвитку. Засіб необхідний для збільшення кількісних показників врожайності та якості зерна і плодів. Насамперед, підживлення застосовується на посівах озимих зернових колосових та озимого рапсу,  кукурудзи, соняшника, сої, цукрового буряка.

Склад: Добриво Наніт Power містить 37,3% макроелементів, а також мікроелементи в хелатній формі та біологічно активні речовини. Відзначається підвищеним вмістом калію та фосфору. Калій відповідає за активізацію використання азоту, регуляцію білкових обмінів, підвищення стресостійкості рослин та покращення якості врожаю. Фосфор присутній в добриві в чистому вигляді, а також у формі фосфату і фосфіту. Завдяки цьому, рослини швидше засвоюють його, у них стимулюється розвиток кореневої системи, покращується енергія розвитку, підвищується стійкість до патогенів, збільшується продуктивний потенціал.

Особливості препарату:

Має збалансований склад макро- та мікроелементів;

Стимулює розвиток кореневої системи;

Зміцнює стійкість рослин до зовнішніх стресових факторів (засуха, спека, холод);

Посилює стійкість до вилягання;

Сприяє нормальному перебігу фотосинтезу, обмінних та інших життєво необхідних процесів в організмі рослин;

Допомагає рослинам краще засвоювати ґрунтову вологу;

Сприяє накопиченню в рослинах цукру, що важливо в передзимовий період;

Покращує якість врожаю і сприяє збільшенню його кількості;

Не перешкоджає внесенню засобів захисту рослин і сумісний з іншими препаратами, в тому числі добривами.

Умови застосування: Мікродобриво Наніт Power застосовують як на озимих, так і на інших культурах за наявності ознак дефіциту калію в організмі рослин. Крім цього, важливим є підживлення при використанні інтенсивних технологій вирощування та на піщаних ґрунтах. 

Посіви озимих зернових найкраще обробляти в період кущіння. На кукурудзі препарат застосовується двічі: в фазу 3-5 листків і в фазу 8-10 листків. Соняшник слід підживлювати на етапі 6-8 справжніх листків, а озимий ріпак – у фазі розетки. Для посівів сої актуальним буде внесення Наніт Power під час бутонізації та формування бобів. Цукрові буряки підживлюються в фазі змикання рядів. На садових культурах мікродобриво можна застосовувати восени для підвищення їхньої морозостійкості.

Додаткова інформація: Рекомендована норма витрати добрива для всіх культур складає 1 л/га. Водночас при внесенні Наніт Power ранньою весною на озимі культури дозування можна збільшити до 2 л/га. Це сприятиме швидшому відновленню рослин та більш швидкому накопиченню вегетативної маси.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду