Фотосинтез Нертус 5л

Фотосинтез Нертус 5л

Виробник: Нертус
Артикул: Фотосинтез
Наявність: В наявності
105 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Добриво Нертус Фотосинтез

Фасовка: каністра 5 л
Призначення: Рідке висококонцентрований добриво Нертус Фотосинтез від українського виробника призначений до використання в рослинницької галузі сільського господарства для позакореневого підживлення культур. Відмінно підходить для зернових, зернобобових, олійних, плодово-ягідних культур і цукрових буряків. Добриво містить комплекс макро- і мікроелементів, за допомогою яких рослини отримують всі основні поживні речовини, які необхідні для нормального росту і розвитку.
Склад: Добриво Нертус Фотосинтез містить оксіетіліденфосфоновую кислоту, а також метали (залізо, марганець, мідь, цинк, кобальт та інші) в формі хелатів карбонових кислот. Всього - одинадцять компонентів.
Переваги препарату:
• Призначений практично для всіх сільськогосподарських культур;
• Прискорює процес зростання і розвиток рослин;
• Стимулює процес фотосинтезу;
• Добре сумісний з більшістю застосовуваних пестицидів;
• Пом'якшує воду і запобігає зниженню ефективності пестицидів.

Склад, г/л

Азот

N

45

Фосфор

P2O5

65

Калій

K2O

45

Сірка

SO3

35

Цинк

Zn

8

Мідь

Cu

8

Марганець

Mn

6

Залізо

Fe

6

Бор

B

6

Молібден

Mo

0,15

Кобальт

Co

0,05

Особливості застосування: Мікродобриво Нертус Фотосинтез підходить як для застосування з профілактичною метою, так і для швидкої ліквідації нестачі в організмі культурних рослин необхідних елементів живлення. Добриво необхідно вносити наземним методом обприскування в період активного росту рослин, ретельно дотримуючись регламенту застосування.
Важливо стежити за тим, щоб під час обприскування було забезпечено повне і рівномірне покриття робочим розчином всієї наземної частини культурних рослин. У туманну погоду і при сильній росі вносити добриво не рекомендується, оскільки при таких умовах розчин може швидко стікати з листя, тим самим знижуючи ефективність проведеної обробки. Норми витрати рідкого добрива залежать від культури.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной