Фунгісил 5л
Самовивіз
На карту Приват24
Безготівковий розрахунок
Опис
Фунгісіл - фунгіцид, агрохімікатів, застосовуваний в якості засобу основного захисту від хвороб для всіх основних сортів зернових культур. Володіє підвищеним рівнем ефективності щодо більшості відомих захворювань. Відноситься до числа засобів системного характеру, швидко проникає в структуру тканин рослини і зберігає активність протягом тривалого періоду часу незалежно від погодних умов і інших чинників.
Широкий спектр дії даного фунгіциду виявився можливим внаслідок наявності в його складі двох діючих речовин:
- Піраклорстробін. Належить до групи з'єднань-стробілуринів. Характеризується, як речовина контактного і глибинного дії. При попаданні на поверхню аркуша впливає на утворену на ньому патогенну мікрофлору, ускладнюючи дихальну функцію паразита. Потім проникає вглиб структури рослини, продовжуючи свою дію вже там;
- Пропіконазол. Являє клас речовин-триазолів, проявляє здатність до пригнічення вегетативних властивостей паразитарних організмів, уповільнює і повністю зупиняє спорообразование і інші процеси життєдіяльності у грибка.
Даний препарат ефективний проти таких поширених видів захворювань у злакових, як:
- Борошниста роса;
- Септоріоз колоса і листя;
- Іржа на листках і стеблі;
- Піренофороз;
- Жовта іржа злаків.
Застосовується у вигляді робочого водного розчину речовини, норми приготування якого вказуються в інструкції до Фунгісілу. Є певні рекомендації обмежувального характеру за правилами введення хімікату (також вказані в інструкції). При використанні для приготування робочого розчину води з підвищеною лужної реакцією рекомендовано застосування рН-коректора.
Норма застосування:
- Озима пшениця - 0,4-0,5л / га
Світова практика застосування на інших культурах:
- Соя: 0,4-0,5л / га
- Соняшник: 0,4-0,5л / га
Лікувальна дія на оброблені рослини не має негативних побічних явищ, має пролонговану характером і повністю виключає прояв резистентних реакцій у збудників захворювань. Швидко проникає в глибинні тканини листа і підвищує загальну стійкість рослини до оточуючих стресових умов.