Тардер стимулятор росту

Тардер стимулятор росту
В наявності
Вартiсть: 310 грн

Опис

Тардер – засіб підвищення врожайності сільськогосподарських рослин, стимулятор зростання комплексного впливу. Застосовується для обробки посівів зернових та олійних культур. Вноситься в оброблювані площі методами обприскування. З цією метою готуються робочі розчини речовини на водній основі.

Норма витрати Тардер:

  • На соняшнику оптимальні фази застосування Тардеру – від 8 листків (ВВСН 18) до фази "зірочки" (ВВСН 39) включно, з нормою препарату 0,5-1,0 л/га.
  • На пшениці оптимальна фаза застосування Тардеру від ВВСН 37 (поява прапорцевого листка) до ВВСН 51 включно (видно верхню частину колосу). Норма 0,75-1 л/га.
  • На ячмені оптимальна фаза застосування Тардеру від ВВСН 32 (стадія другого вузла) до ВВСН 49 (поява остей) включно. Норма 0,5-0,75 л/га.

Форма постачання агрохімікату – розчинний концентрат із підвищеним вмістом діючої речовини – етефону, сполуки, що належить до групи похідних хлоретилфосфонової кислоти. Має сильну трансламінарну дію, завдяки чому швидко проникає в структуру рослини, де трансформується в етилен, який беручи участь у різних обмінних процесах, перенаправляє енергію зростання в напрямку плодово-насіннєвого матеріалу.
Крім цього етефон:

• Істотно протидіє можливому виляганню культури;

• Створює додаткову динаміку розвитку кореневої системи;

• Перешкоджає втраті вологи рослиною;

• Підвищує показники стресостійкості культури.

Крім цього завдяки використанню стимулятора росту Тардер відбувається збільшення габаритних розмірів листових пластин, їхнє забарвлення отримує більшу насиченість. Внаслідок чого активізується фотосинтез, листова маса накопичує більше поживного матеріалу, споживаного сім'янкою. Що надалі покращує споживчі властивості урожаю, що знімається.
Можливе спільне використання цього засобу з низкою інших агрохімкатів, проте перед їх безпосереднім внесенням рекомендовано проведення контрольного змішування. Існує також ряд обмежень по можливості застосування Тардер внаслідок температурних показників, зараженості площ бур'янами, стресового стану оброблюваних культур та інших випадків. У зв'язку з цим нагадаємо потенційному споживачеві про необхідність ретельного вивчення інструкції до засобу перед його застосуванням.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Фотосинтез Нертус 5л

5

Добриво Нертус Фотосинтез Фасовка: каністра 5 л Призначення: Рідке висококонцентрований добриво Не..

Вартiсть: 235 грн
Купити
Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду