Кафос Нертус (Фосфор + Калій)

Кафос Нертус (Фосфор + Калій)

Виробник: Нертус
Артикул: KAFOS
Наявність: В наявності
230 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

     В наш час, застосування добрив є запорукою значного збільшення врожайності сільськогосподарських культур. Незалежно від зон і кліматичних умов вирощування, абсолютно всі рослини потребують своєчасного добриві для прискорення вегетації, зміцнення організму і високої продуктивності. Але як знайти реально гарне добриво, яке не зашкодить паростку, а в подальшому і людині, адже сучасний ринок подібної продукції дуже багатий і різноманітний?

    Кафос - це рідке фосфорно-калійне добриво для позакореневого обробки.

До складу даного продукту входить: фосфор у вигляді фосфіти - 300 г / л, калій - 200 г / л. Це дуже надійний і перевірений часом і досвідом стимулятор, основне завдання якого зміцнення кореневої кукурудзи, пшениці, соняшнику і ріпаку.   
Даний товар дуже широко застосовується в аграрній промисловості. Він дуже зручний і економічний у використанні, середня норма витрати препарату на 0,5 га всього лише 1 літр. Дане добриво збагачує корінь рослини необхідними для зростання елементами, такими як фосфор, азот, калій. Саме ці мінеральні речовини є незамінними і обов'язковими джерелами живлення рослин.

Завдяки тому, що фосфор, який входить до складу даного товару, знаходиться в формі фосфіти, цей продукт значно підвищує стійкість культур до різних грибкових захворювань і захищає зернові в холодну пору року. Дуже часто цей стимулятор застосовують в осінній період, саме тоді, коли фосфор швидко і легко засвоюється саджанцями через їх кореневу систему.

     Також, варто відзначити, що даний препарат широко використовується для протруєння посівних культур. За рахунок цього, до них не пристають різноманітні захворювання, вони відмінно переносять зиму, їх не з'їдають комахи.

     Кафос Нертус прийнято вважати високоефективним мікродобривом, що запобігає брак запасів харчування у рослин в процесі росту.

     Середні показники норми витрати препарату:

• добриво для соняшника - норма витрати товару на 1 га всього лише 1-1,5 літра;

• овочі, ягоди, плодові - витрата приблизно на 1 га до 2 літрів;

• витрата добрива для кукурудзи, площа посіву якої 0,5 га - 1 літр;

• під час обробки зернових колосових, вам знадобиться 1 літр на гектар врожаю.

     Кількість і послідовність обробок залежить від виду культури, а також мінерального фону її проживання. Наносять дане добриво по листу.

     Кафос сумісний з усіма пестицидами, проте перед тим як застосовувати дану продукцію на плодах, рекомендується провести ряд перевірок компонентів базової суміші на фізичну сумісність.

     Застосовуючи добриво Кафос Нертус, ви значно підвищуєте врожайність. Даний продукт рекомендується застосовувати в комплексі з Нертус ПлантаПег, Нертус Фотосинтез, Нертус Старт. Замовити товар ви можете на нашому сайті, при необхідності наші консультанти дадуть більш детальну інформацію про цей товар.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной