Таурт протруйник

Таурт протруйник
В наявності
Вартiсть: 1 230 грн

Опис

Таурт - препарат для протруєння насіннєвого матеріалу злакових культур фунгіцидної дії. Комплексний, багатокомпонентний хімікат широкого спектру дії. Ефективний проти збудників таких захворювань у сходів зернових культур:
 • Тверда (кам'яна) головня;
 • Карликова головня;
 • Снігова пліснява;
 • Альтернаріоз;
 • Септоріоз;
 • Всі види кореневих гнилей (гельмінтоспоріозні, фузаріозні, пітіозние);
 • Сітчаста і оздоблює плямистості ячменю;
 • А також всі види цвілевих утворень на сім'янки.

Норма застосування на озиму і яру пшеницю: 0,5 0,6л/т

У складі протруйника Таурт міститься комбінація трьох діючих компонентів:
 • Дифеноконазол. Належить до групи триазолів системної дії. Уповільнює процес біосинтезу ергостерину в клітинній структурі грибів. Тим самим денормалізует всі обмінні процеси в грибних організмах, перешкоджає їх росту і в кінцевому підсумку призводить до їх загибелі. Системний характер даного препарату грунтується на його слабкою розчинності в воді, завдяки чому не вимивається водою з поверхонь, на які препарат завдано і забезпечує йому пролонговану дію;
 • Імзаліл. Являє інший різновид фунгіцидів - імізадоли, які володіють подібним дією - також інгібують біосинтез ергостерину, і ефективні проти гнильних утворень фузариозного і гельмінтоспоріозно типів, а також проти снігової плісняви. Присутність цієї діючої компонента розширює спектр дії дифеноконазола і також носить системний характер впливу;
 • Азоксистробін. Представник стробілуринів, однією з найбільш поширених груп фунгіцидів, механізм впливу яких на грибну мікрофлору полягає в скруті мітохондріального дихання, придушенні активності міцелію і перешкоджанні утворенню грибних спор. При цьому препарат поєднує контактна і системну дію, так, близько третини нанесеного на поверхню насіння азоксистробін поглинається внутрішніми тканинами семянки і поширюється в тканини що утворюється паростка. Інша частина хімікату продовжує свою активність на поверхні насіння і в прикореневій зоні після потрапляння в землю, де створює захисний ефект для формування кореневої системи рослини.
Протруйник Таурт застосовується для передпосівної обробки насіннєвого матеріалу ярих та озимих злакових культур. За багатьма позиціями випереджає аналогічні агрохімікати в плані ефективності. У боротьбі з деякими збудниками захворювань (наприклад, темно-бурим гельмінтоспоріозом) його продуктивність, виражена в процентному співвідношенні, може наближатися до 100%.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Кафос листова підкормка

0

     В наш час, застосування добрив є запорукою значного збільшення врожайності сільс..

Вартiсть: 430 грн
Купити
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 800 грн
Купити
Бакаш протруйник

0

Бакаш – багатокомпонентний засіб захисту для протруювання сільськогосподарських рослин системного шт..

Вартiсть: 1 100 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду