Посівний матеріал Лімагрейн

Сортувати за:
4.293 грн
Насіння гібрида соняшнику «ЛГ 59580»Насіння соняшнику «ЛГ 59580» – середньоранній гібрид від компані..
4.100 грн
ЛГ 5580  – простий міжлінійний гібрид соняшника, який підходить для вирощування у всіх природно..
4.200 грн
ЛГ 5582 (LG 5582)  – простий міжлінійний гібрид соняшника, який ідеально підходить для вирощува..
4.185 грн
ЛГ 5635  – Класичний гібрид соняшника, призначений для вирощування в усіх природно-кліматичних ..
4.239 грн
ЛГ 5661 КЛ – Високопродуктивний гібрид соняшника, призначений для вирощування із застосуванням серед..
3.317 грн
Мегасан – простий міжлінійний гібрид соняшника, який ідеально підходить для вирощування в регіонах з..
4.100 грн
Тунка – простий міжлінійний гібрид соняшника, який ідеально підходить для вирощування в лісостеповій..
Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Насіння від "Лімагрейн" відкриває нові можливості польових культур

Компанія "Лімагрейн Україна" була заснована в 2008 році і є частиною групи компаній Limagrain – одного з міжнародних лідерів в галузі виведення насіння різних сортів і гібридів основних зернових та овочевих культур. Попри відносно невеликий досвід роботи на українському ринку, цей бренд заслужив високу довіру у сільгоспвиробників, продовжуючи збільшувати кількість своїх прихильників. 

Особливою популярністю серед вітчизняних клієнтів компанії "Лімагрейн" користується насіння кукурудзи, соняшника, ріпаку, пшениці, ячменю, гороху та льону. Секрет успіху криється в закладених на генетичному рівні привабливих характеристиках продукції. В першу чергу, це здатність стабільно давати високі врожаї, швидко адаптуватися до різних ґрунтово-кліматичних умов вирощування, ефективно протистояти найбільш поширеним хворобам та шкідникам.

Про збільшення рівня довіри аграріїв свідчить і постійне зростання показників продажу продуктів компанії "Лімагрейн" на українському ринку. Наявний на сьогодні асортимент насіннєвого матеріалу не просто широкий, він здатен задовольнити індивідуальні потреби кожного клієнта, зацікавленого в збільшенні ефективності свого виробництва.

"Лімагрейн" не збирається зупинятися на досягнутому. Селекціонери компанії постійно працюють над удосконаленням методики виведення високо стабільних гібридів, запроваджуючи інноваційні технології та включаючи в роботу фахівців нових напрямків. Результатом плідної та кропіткої роботи є системне поповнення асортименту насіннєвим матеріалом, який повністю відповідає сучасним потребам аграріїв і здатен забезпечити найкращий урожай за мінімальних  проблем.

Перед тим, як пройти реєстрацію, насіння проходить лабораторні тестування та польові випробування в різних ґрунтових та кліматичних умовах. Це дає змогу переконатися в тому, що той чи інший сорт або гібрид повністю відповідає очікуванням і може поставлятися сільгоспвиробникам. Ті у свою чергу можуть бути впевненими, що отримують продукт бездоганної якості, який задаватиме виробничі орієнтири. 

Компанія "Лімагрейн" робить ставку на тривалі дружні та взаємовигідні партнерські відносини з виробниками. З цією метою регулярно проводяться польові заходи, під час яких аграрії можуть на власні очі побачити результати вирощування в Україні виведених в Європі гібридів польових культур, дослідити їхню реакцію на різні технологічні прийоми.

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной