ЛГ5635 Лімагрейн

ЛГ5635 Лімагрейн
В наличии
Вартiсть: 5 256 грн

Опис

ЛГ 5635  – Класичний гібрид соняшника, призначений для вирощування в усіх природно-кліматичних зонах України. Найкраще свій потенціал розкриває при дотримані інтенсивних і сівозміни. Відноситься до середньоранньої групи стиглості і відзначається високою продуктивністю. 

Постачальник: компанія "Лімагрейн", яка вважається насіннєвою компанією №1 в Європі та входить до четвірки кращих у світі.

Характеристика: Гібрид ЛГ 5635 є середньорослим. На початковому етапі вегетації характеризується високою енергія розвитку сходів. Середня висота дорослих соняшників складає 155 см. Вони утворюють кошики діаметром орієнтовно 15,5 см. Період вегетації рослин триває 96-110 днів. 

Для гібриду ЛГ 5635 властива максимально висока стійкість до стресових умов, викликаних, зокрема, тривалою посухою. Також він досить добре реагує на різке похолодання. У той же час рослини відзначаються середньо-високою стійкістю до полягання. 

На генетичному рівні в гібриду закладена максимально висока стійкість до нових рас несправжньої борошнистої роси та фомопсису. Крім того, він досить добре здатен протистояти виникненню фомозу та різних видів гнилей. Також ЛГ 5635 стійкий до 5 рас вовчка.

Гібрид добре адаптується до різних ґрунтово-кліматичних умов і відзначається високою стабільністю врожаю. Закладена потенційна урожайність за сприятливих умов та не загущених посівів може складати до 50-55 ц/га. Водночас практика вирощування в різних регіонах України говорить, що реальні показники врожайності соняшника можуть коливатися від  33-46 ц/га. Маса 1000 насінин складає 71 грам. Показник вмісту олії – на рівні 50-52%.

Оптимальна густота рослин гібриду ЛГ 5635 на момент збирання врожаю повинна складати до 55 тис./га для достатньо територій з достатнім рівнем вологи і 45-50 тис./га – для бідніших на вологу регіонів. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду