Соняшник ЛГ 50500

Соняшник ЛГ 50500
В наявності
Вартiсть: 6 700 грн

Опис

ЛГ50500 є селекційним продуктом компанії Limagrain, одного з світових лідерів у галузі розробки насіннєвої продукції. Це середньоранній гібрид соняшника, із відмінними виробничими якостями, рекомендований для вирощування у різноманітних територіально-кліматичних зонах України. Сім’янка відрізняється великою кількістю олійної складової. 

Має підвищений потенціал врожайності, котрий гарантовано буде розкрито господарствами агропромислового комплексу, що при вирощуванні дотримуватимуться вимог інтенсивної чи класичної технології. Даний гібрид може вирощуватися в умовах зараження полів будяками, нечутливий до посилених агротехнологічних заходів. Генетичний мілдью контроль. 

Крім цього ЛГ50500 толерантний до таких поширених хвороб соняшнику, як бура іржа, фомоз та решти захворювань. Добре протистоїть ураженню рослинами паразитарного штибу, а саме основним відомим расам вовчка (А – G), та деяким його новим формам. 

Гібрид добре застосовується на площах де відбуваються насичені сівозміни. Рослини даної групи не потерпають від різких температурних перепадів, стійко виносять літню спеку навіть у південних регіонах, можуть добре рости та розвиватися за умови загального дефіциту зволоження. І будь які погодні коливання не впливають на стабільно високі врожаї.

Запорукою чудових результатів вирощування цього гібриду є дотримання рекомендованих нормативів висіву та щільності стояння напередодні початку збиральних робіт. Рекомендована густина стояння у залежності від територіальної приналежності ділянки:

Для зон із достатньою зволоженістю 55 тис одиниць на 1 Га;

Для зон із недостатньою зволоженістю 40 – 50 тис одиниць на 1 Га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Сокіл 5л Нертус

0

Гербіцид Сокіл - це селективний препарат, призначений для захисту посівів соняшника, сої та ріпака в..

Вартiсть: 430 грн
Купити
Гербіцид Геліантекс

5

Гербіцид Геліантекс (ідеальне знищення амброзії в посівах соняшнику)Тара: флакон 1 л. Препаративна ф..

Вартiсть: 16 800 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду