Соняшник LG 50625

Соняшник LG 50625
В наявності

Вартiсть: 6 700 грн

Опис

ЛГ50625 – гібрид соняшника селекції відомого бренду-виробника Limagrain. Група стиглості середня, показники потенційної врожайності вище середнього. У господарствах українського агропромислового комплексу рекомендований для вирощування у більшості територіально-кліматичних зон, у яких практикується вирощування цієї культури. 

Має підвищену посухостійкість, нормально сприймає високу сонячну енергію та недохват вологи на полях. Характеризується підвищеною пластичністю до умов зростання. Нечутливий до більшості практикованих у господарствах заходів агротехнічної обробки. Стійкий до рослин паразитарного штибу, а саме: вовчка та більшості його відомих на даний момент рас (А – G) та нових форм цього шкідника. Може вирощуватися на тих площинах, де є ознаки зараженості будяками та їхнім насінням. 

Середньорослий для своєї групи стиглості. Сім’янка гібрида характеризується добрим вмістом олійної складової, та підвищеною місткістю олеїнової кислоти у ній. Рослини цієї групи мають стабільно високу енергію початкового зростання, швидко формують всі необхідні системи життєзабезпечення. Завдяки чому вони малочутливі до впливу збудників більшості захворювань, притаманних соняшнику. 

При експлуатації гібрида у господарствах важливо притримуватися основних вимог щодо норм висіву, та щільності їхнього стояння на площах. Густина дорослих рослин цього гібриду рекомендована на такому рівні:

Для регіонів із недостатньої зволоженістю 45 – 50 тис одиниць/Га;

Для регіонів достатнього ступеню зволоженості 55 тис одиниць/Га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Гербіцид Геліантекс

5

Гербіцид Геліантекс (ідеальне знищення амброзії в посівах соняшнику)Тара: флакон 1 л. Препаративна ф..

Вартiсть: 16 800 грн
Купити
Олійний Турбо 10л (ЛФ)

5

  До складу добрива LF Олійний Turbo входить:  L-аминокислоти 50г/лАзот (N) 80г/лФосф..

Вартiсть: 280 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду