ЛГ50514

ЛГ50514
Нема в наявностi
Вартiсть: 6 600 грн

Опис

ЛГ50514 - простий, високоврожайний гібрид соняшнику з чудовими показниками по стійкості до факторів негативного впливу на агрокультури. Розроблено європейським підприємством Лімагрейн, одним з лідерів світової галузі селекції сільськогосподарських рослин. Внесений до Державного реєстру сортів України в 2019 році.

Належить до числа гібридів ранньостиглого типу, потенційний рівень врожайності для нього становить 50ц / га (в полях фермерських господарств 24,0 - 24,6 Ц / Га). Тривалість вегетаційного періоду становить 117 - 120 днів. Напрямок агропромислового використання - олійна, рекомендований до вирощування в рослинницьких господарствах лісостепової та степової зони України.

Гібрид стійкий до вилягання, не схильний до негативного впливу ранньовесняних низьких температур і тривалих посушливих періодів в процесі дозрівання. А також добре протистоїть збудникам основних захворювань соняшнику: фомоз, фомопсис, всі різновиди гнилі (біла гниль кореня, біла гниль кошики, сіра, суха, вугільна), іржа, несправжня борошниста роса.

Толерантний до впливу семи рас вовчка (A, B, C, D, E, F, G +), мало схильний до ураження іншими видами рослин-шкідників. Малочувствітелен до поразки шкідниками-комахами.

Основні агрономічні характеристики:

  • Висота рослин 144 - 174 см;
  • Середній діаметр суцвіття 16,7 см;
  • Середня маса 1000 одиниць насіння 62 г;
  • Зміст олійної складової в насінні 49,5 - 52,2%;

Рекомендовані для даного гібрида високоінтенсивні технології обробітку і дотримання зазначеної норми висіву. Показаний до вирощування на території нашої країни в господарствах агропромислового комплексу, орні площі яких розташовані в степовій і лісостеповій зонах. В цьому випадку в період перед прибиранням рекомендуються щільності стояння рослин на рівні 45 - 50 тис. Од. / Га для степових регіонів, 55 - 60 тис. Од. / Га для лісостепових.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду