compare_arrows0

УКРАВІТ

  • Сортувати
more_vertМіладар Дуо гербіцид
490 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Міладар Дуо гербіцидclose

Гербіцид Міладар ДуоФасовка: каністра 5 л.Характеристики: Після всходовий системний гербіцид Міладар Дуо від компанії "Укравіт" застосовується для контролю однорічних і багаторічних злакових бур'янів, а також деяких видів дводольних на посівах кукурудзи. Представлений у вигляді концентрату суспензії.Дія: Препарат проведений на основі двох компонентів - мезотріону і нікосульфурону, які проникають в..

more_vertАгент гербіцид
240 грн

starstarstarstarstar_border
Детальніше
Агент гербіцидclose

Гербіцид Агент УкравітФасовка: каністра 5 л (Ціна вказана за 1л з урахуванням ПДВ).Характеристика: Післясходовий системний Гербіцид Агент від компанії "Укравіт" відрізняється виборчою дією і призначений для боротьби з однорічними дводольними бур'янами, також стійкими до 2,4-Д і МЦПА, і деякими багаторічними дводольними на посівах кукурудзи та деяких зернових колосових культур (пшениця, сорго , про..

more_vertАгростар Гербіцид
215 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Агростар Гербіцидclose

     Характеристика Агростар: селективний гербіцид Агростар від компанії "Укравіт" застосовується для контролю однорічними і багаторічних дводольних бур'янів на посівах гороху і льону. Інші препарати з таким же компонентним складом вносяться також для знищення засміченості на посівах зернових колосових культур, риса, конюшини, а також на луках і пасовищах. Гербіцид Агростар пропонує..

more_vertВіталайт Гербіцид
450 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Віталайт Гербіцидclose

Гербіцид ВіталайтФасовка: каністра 5 л.Характеристика: Інноваційний гербіцид Віталайт від компанії "Укравіт" призначений для післясходового застосування на посівах спеціалізованих сортів соняшнику, стійких до групи імідазолінів. Препарат діє системно й ефективно знищує злакові та дводольні бур'яни. Представлений у вигляді розчинної концентрату.Дія: Гербіцид Віталайт проведений на основі імазапір і..

more_vertГліфовіт гербіцид
105 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Гліфовіт гербіцидclose

Гербіцид ГліфовітФасовка: каністра 20 л.Характеристика: Високоефективний системний гербіцид Гліфовіт від компанії "Укравіт" володіє суцільним дією і застосовується в післясходовий період для ліквідації однорічних і особливо багаторічних бур'янів, включаючи карантинні види. Препарат призначений для внесення на широкому спектрі культур - зернові, кукурудза, соняшник, соя, рапс, овочеві, баштанні - і..

more_vertГлифовіт Екстра гербіцид
170 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Глифовіт Екстра гербіцидclose

Гербіцид Гліфовіт ЕкстраФасовка: каністра 20 л.Характеристика Гліфовіт Екстра: Високоефективний гербіцид суцільної дії Гліфовіт Екстра від компанії "Укравіт" є препаратом для боротьби з багаторічними і однорічними дводольними та злаковими бур'янами. Призначений для обробки посівів зернових колосових культур, сої, полів, залишених під пар, а також несільськогосподарських земель. Може використовуват..

more_vertГолд Стар Гербіцид
100 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Голд Стар Гербіцидclose

Гербіцид Голд СтарФасовка: пакети по 50 грам.Характеристика Голд Стар: Післясходовий гербіцид системної дії від компанії "Укравіт" застосовується для боротьби з дводольними бур'янами на посівах зернових злакових культур та гібридів соняшнику, стійких до трибенурон-метилу. Препарат представлений у вигляді диспергуюча в воді гранул.Дія: Головним компонентом гербіциду Голд Стар є трибенурон-метил. В ..

more_vertГолдікс Гербіцид
880 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Голдікс Гербіцидclose

Гербіцид ГолдіксФасовка: каністра 5 л. Характристика: Селективний ґрунтовий гербіцид системної дії Голдікс від компанії "Укравіт" використовується на посівах цукрових та кормових буряків для ліквідації засміченості однорічними дводольними та злаковими бур'янами. Представлений у вигляді концентрату суспензії.Дія: Головним компонентом препарату є метамітрон. Дана речовина потрапляє в організм б..

more_vertМіладар гербіцид
210 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Міладар гербіцидclose

Гербіцид МіладарХарактеристика: післясходовий системний гербіцид вибірково дії Міладар від компанії "Укравіт" призначений для боротьби з однорічними і багаторічних злакових бур'янами, а також деякими видами дводольних на посівах кукурудзи. Представлений у вигляді концентрату суспензії.Гербіцидна дія: Головним компонентом препарату є нікосульфурону. Дана речовина, потрапляючи в організм бур'янів, в..

more_vertПікадор Укравіт
250 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Пікадор Укравітclose

Гербіцид Пікадор для соїФасовка: каністра 20 л.Характеристика: Системний гербіцид вибіркової дії Пікадор від компанії "Укравіт" - це високоефективний засіб проти широкого спектра злакових і однорічних дводольних бур'янів, включаючи карантинні. Застосовується на посівах гороху та сої. Представлений у вигляді розчинної концентрату.Дія: Препарат проведений на основі імазетапіру. Дана речовина потрапл..

more_vertСелефіт гербіцид Укравіт
202 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Селефіт гербіцид Укравітclose

Гербіцид Селефіт УкравітФасовка: каністра 20 л.Опис: селективний досходовий гербіцид Селефіт з можливістю після всходового внесення від компанії "Укравіт" - це високоефективний засіб в боротьбі з дводольними бур'янами і деякими видами злакових. Застосовується на посівах соняшнику, сої, гороху, моркви, коріандру і картоплі. Представлений у вигляді концентрату суспензії.Дія: Препарат проведений на о..

more_vertМіладар Комбі Укравіт
280 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Міладар Комбі Укравітclose

Міладар Комбі, виробництва УкравітФасовка: пакет 90 мгХарактеристика: після всходовий системний гербіцид Міладар Комбі від компанії "Укравіт" призначений для знищення широкого спектру однорічних і багаторічних злакових бур'янів, а також основних дводольних на посівах кукурудзи. Представлений у вигляді диспергуюча в воді гранул.Дія: Препарат проведений на основі двох компонентів - нікосульфурону і ..