Голдікс Гербіцид

Голдікс Гербіцид
В наявності
Вартiсть: 1 250 грн

Опис

Гербіцид Голдікс

Фасовка: каністра 5 л. 
Картинка з сайта agrotorg.in.ua

Характристика: Селективний ґрунтовий гербіцид системної дії Голдікс від компанії "Укравіт" використовується на посівах цукрових та кормових буряків для ліквідації засміченості однорічними дводольними та злаковими бур'янами. Представлений у вигляді концентрату суспензії.

Дія: Головним компонентом препарату є метамітрон. Дана речовина потрапляє в організм бур'янів через коріння і листя, і своєю дією викликає зупинку процесу фотосинтезу, а також порушення обмінних процесів, що призводить до загибелі бур'янів.

Особливості гербіциду Голдікс:

• Широкий спектр контрольованих дводольних і злакових бур'янів;

• Виявляє селективність на всіх стадіях розвитку буряка;

• Може застосовуватися до посіву, до появи сходів і на початковому етапі розвитку сходів;

• Дуже добре підходить для застосування в період частих опадів, завдяки активному грунтовому дії;

• Сумісний з більшістю ЗЗР, крім лужних;

• Не фітотоксичний.

Умови застосування: Гербіцид Голдікс можна застосовувати разовим або триразовим внесенням. При разової обробки посівів буряка норма витрати складає 5-6 л / а, а при триразовому - по 2 л / га, при цьому після всходовое обприскування повинно виконуватися не пізніше фази 1-2 справжніх листків культури.

КультураНорма витрати препарату, л/гаСпосіб та час обробки


5,0-6,0* (2 + 2 + 2)Обприскування ґрунту до посіву, до сходів або у фазі 1-2 справжніх листків культури
До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату:
Столовий бурк5,0-6,0 * (2 + 2 + 2)
Обприскування ґрунту до посіву, до сходів або у фазі 1-2 справжніх листків культури. Забороняється реалізація столових буряків у стадії пучкової стиглості!

Оптимальна температура для застосування гербіциду Голдікс - від +10 до +25 ° С. У разі зниження або можливих нічних заморозків обробку не проводити. Також не слід вносити препарат при тривалій посусі або на пошкоджені шкідниками, ослаблені хворобами, мокрі після дощу посіви. Для досягнення максимальної ефективності гербіцидної дії після обприскування опади мають бути відсутні, як мінімум, протягом 5 годин.

Після внесення гербіциду Голдікс механізовані роботи допускаються через 3 доби, ручні - через 7 діб. Однак міжрядні обробки не рекомендується проводити протягом 7 днів перед і після внесення препарату.

Попередження: При обприскуванні Голдіксом забороняється реалізація столових буряків, що знаходиться в стадії пучкової стиглості.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду