Пікадор Укравіт

Пікадор Укравіт
В наявності
Вартiсть: 710 грн

Опис

Гербіцид Пікадор для сої

Фасовка: каністра 20 л.

Характеристика: Системний гербіцид вибіркової дії Пікадор від компанії "Укравіт" - це високоефективний засіб проти широкого спектра злакових і однорічних дводольних бур'янів, включаючи карантинні. Застосовується на посівах гороху та сої. Представлений у вигляді розчинної концентрату.

Дія: Препарат проведений на основі імазетапіру. Дана речовина потрапляє в організм бур'янів через кореневу систему і листовий апарат. Його дія полягає в порушенні процесу розподілу ростових клітин, в результаті чого розвиток бур'янів припиняється, і вони незабаром гинуть.

Особливості гербіциду Пікадор:

• Володіє надзвичайно широким спектром дії, знищуючи, в тому числі амброзію і березки;

• Може застосовуватися до появи сходів і після;

• Контролює бур'яни від внесення і до кінця вегетаційного періоду;

• Має грунтову дію;

• Підходить для застосування на всіх типах грунтів;

• Слабо токсичний.

Культура
Норма витрати , л / га
Соя
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
0,5-1,0
Горох
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
0,5-0,7

Умови застосування: Гербіцид Пікадор досить внести 1 раз за сезон. Обробку посівів сої слід проводити або до появи сходів, або коли вони знаходяться у фазі 2-3-х справжніх листків. При внесенні в досходовий період потрібна обов'язкова неглибока закладення в грунт (приблизно 3-5 см). Горох потрібно обприскувати у фазі 3-6 листків культури. Також розчин препарату можна вносити в грунт ще до посіву культур.

Оптимальна температура для застосування гербіциду Пікадор - від +12 до +25 ° С. При цьому грунт не повинен бути перезволожений, а вологість повітря збільшеною. Підвищити ефективність дії препарату допомагає якісна обробка грунту.

Після обприскування посівів пікадорів проводити механізовані роботи можна через 3 доби, для ручної праці обмежень не встановлюється.

Попередження: При приготуванні робочого розчину гербіцид Пікадор не рекомендується змішувати з імідазолінів, сульфонілсечовини і протидії злаковими гербіцидами!

Висока грунтова активність препарату вимагає дотримання ряду рекомендацій в сівозміні: в післязбиральний період після глибокої обробки грунту дозволяється висівати пшеницю, ячмінь, жито, бобові, кукурудзу, люцерну, конюшину. Соняшник, овес, картопля і овочеві культури можна висаджувати тільки через 18 місяців. Цукрову і комовую буряк, озимий та ярий ріпак - через 24 місяці.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду