Гліфовіт гербіцид

Гліфовіт гербіцид
В наявності
Вартiсть: 192 грн

Опис

Гербіцид Гліфовіт

Фасовка: каністра 20 л.

Характеристика: Високоефективний системний гербіцид Гліфовіт від компанії "Укравіт" володіє суцільним дією і застосовується в післясходовий період для ліквідації однорічних і особливо багаторічних бур'янів, включаючи карантинні види. Препарат призначений для внесення на широкому спектрі культур - зернові, кукурудза, соняшник, соя, рапс, овочеві, баштанні - і на землях несільськогосподарського призначення. Представлений у вигляді водного розчину.

Дія: Гербіцид Гліфовіт проведений на основі ізопропіламіном солі гліфосату. Дана речовина своєю дією пригнічує утворення ферментів, що відповідають за синтез життєво важливих амінокислот. Після обприскування проникає в організм бур'янів через зелену масу і розноситься по всіх органах. Уже через кілька днів дію препарату призводить до пожовтіння і в'янення бур'янів. Повністю вони гинуть протягом 5-12 діб.

Особливості препарату:

• Повноцінно знищує злакові та дводольні бур'яни, навіть самі стійкі, включаючи їх кореневу систему;

• Діє до того, як бур'яни завдають критичний шкоди посівам;

• Може застосовуватися від початку періоду інтенсивного розвитку бур'янів і до початку їх цвітіння;

• Ефективний проти падалиці зернових культур;

• Позбавлений грунтової активності і не впливає на сівозміну культур, а також не заважає проростанню насіння;

• Швидко розкладається в ґрунті на природні речовини;

• Один з найбільш безпечних гербіцидів - в регламентованих дозах не токсичний для тварин, людини і не є небезпечним для навколишнього середовища;

• Може застосовуватися перед збиранням врожаю в якості десиканта;

• Може вноситися наземним та авіаційним методом.

Умови застосування: Гербіцид Гліфовіт застосовується всього один раз за вегетаційний період культури. Обприскування рекомендується проводити, коли активно вегетуючі багаторічні бур'яни досягли висоти 10-15 см, а однорічні знаходяться в фазі 3-5 листків. Для максимізації еффектапрі наявності великої кількості трудноіскоренімих бур'янів в розчин препарату можна додавати ПАР Тандем або азотні добрива (5-10% від робочого розчину).

Оптимальна температура для гербіцидної обробки - від + 12 до + 25 ° С. При більш низьких або високих показниках її необхідно відкласти. Щоб домогтися високих результатів, посіви повинні оброблятися в суху і безвітряну погоду, мінімум за 6 годин до можливого випадання опадів.

Попередження: Попадання розчину препарату Гліфовіт на листя чутливих культурних рослин, а також дерев і кущів може привести до їх загибелі. Виробник не рекомендує проводити будь-яку обробку грунту протягом 7-10 днів перед і після внесення препарату.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Спінер гербіцид

0

СПІНЕР – системний гербіцид із функцією десиканта, може використовуватися для захисту посівів зернов..

Вартiсть: 370 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду