Номайс родентицид

Номайс родентицид
В наявності
Вартiсть: 1 000 грн

Опис

Номайс – препарат необхідний створення родентицидних приманок з метою захисту злакових рослин від гризунів-шкідників. Використовується на стадії дозрівання культур, характеризується широким спектром спрямованої дії та високою ефективністю проти багатьох видів мишоподібних. Форма постачання – розчин, готовий до застосування.

Основна діюча речовина – бродифакум, представник групи кумаринів, хімікатів з антикоагуляційним ефектом, які широко застосовуються для боротьби з гризунами. Механізм дії бродифакума полягає у придушенні процесу згортання крові у тварини, що супроводжується підвищенням проникності кровоносних судин. Внаслідок чого шкідник гине від множинних кровотеч.

Переваги Номайса:

  • Високий рівень токсичних властивостей гризунів;
  • Здатність міцно утримуватися на харчовій приманці протягом тривалого часу, зберігаючи при цьому належний рівень ефективності;
  • Простота практичного застосування;
  • Швидкодія. Уражена тварина гине протягом 3 – 7 діб;
  • Можливість використання будь-яких різновидів харчових засад для створення родентицидних приманок.

Стандартна норма витрати Номайсу 20 мл на 1 кг харчової основи. Можливе додавання антрактантів (олії, цукру, ваніліну та іншого), що посилюють привабливість приманки.

Готові родентициди розкладаються в місцях потенційного скупчення шкідників, а також у норах з рекомендованим закладенням входів у нори. За недостатньої ефективності використання обробку можна повторити. Оброблені площі необхідно оснащувати спеціальними знаками попередження, знаки тримати на оброблених площах протягом трьох тижнів з дня внесення. На такий самий термін рекомендується утримуватися від випасу сільськогосподарських тварин на цих площах та в безпосередній близькості від них.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Мишолов родентицид

0

Приготування принади від мишейДля приготування 1кг отруйної принади необхідно змішати 20мл родентици..

Вартiсть: 1 050 грн
Купити
Фосміній фумігант

0

Фумігант ФОСМІНІЙФасування: пляшка 1 кг Призначення: Інсектофумігант широкого спектру дії може викор..

Вартiсть: 800 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду