Соняшник ТД Гермес

Сортувати за:
1.485 грн
      Антей – простий міжлінійний високоурожайний гібрид соняшника, призначений для в..
1.971 грн
Богдан – простий міжлінійний високоурожайний гібрид соняшника, призначений для вирощування за технол..
1.215 грн
Меркурій – простий крупнозернистий гібрид соняшника, який не має обмежень щодо вирощування в певних ..
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

      Українська компанія "ТД-Гермес" на сьогодні є одним із найуспішніших представників на ринку посівного матеріалу, з року в рік збільшуючи продажі своїх оригінальних продуктів. Компанія займається виведенням ексклюзивних гібридів соняшника і, починаючи з 2016 року, присутня в національному реєстрі виробників насіння культурних рослин. Це свідчить про успішне виконання всіх необхідних умов для того, щоб готова продукція повністю відповідала вимогам Держстандарту.

      На базі сучасної лабораторії, якою володіє "ТД-Гермес", фахівці з селекції вивели низку гібридів, врахувавши найприскіпливіші побажання виробників до якісних характеристик рослин. Проведені дослідні випробування довели, що представники лінійки гібридів завдяки своїй генетичній специфікації чудово підходять для вирощування у всіх природно-кліматичних зонах України. 

      Успішно зарекомендували себе, підтвердили на практиці високий економічний ефект та здобули широку популярність серед сільгоспвиробників з різних областей такі знані гібриди як Антей, Одіссей, Меркурій, Ян, Борислав, Олексій і Богдан. Усіх їх відрізняє висока стійкість до несприятливих зовнішніх чинників (засуха, спека, сильний вітер, зливи), основних захворювань соняшника (фомопсис, іржа, вовчок), висока врожайність та високі показники олійності зерен. Крім цього, ці гібриди придатні до вирощування за різними технологіями: класична, СУМО, ClearField.

     За рахунок модернізації виробництва компанії "ТД-Гермес" вдалося суттєво прискорити процес отримання готового до реалізації насіннєвого матеріалу. Значно зросла і його якість: ядра соняшника проходять калібрування та очистку на сучасному високотехнологічному обладнанні. Передовий та виважений підхід до створення насіннєвого матеріалу вже встигли оцінити аграрії з різних куточків України, про що свідчать їхні позитивні відгуки.

      Купуючи насіння гібридів соняшника від "ТД-Гермес", ви зможете переконатися, що отримуєте продукцію найвищої якості, здатну забезпечити високий врожай та економічний ефект в цілому. 

      Крім цього, вона також відома, як виробник унікального мікродобрива під окрему культуру  - Наніт.

     Це ексклюзивний сертифікований виробник, унікальні гібриди соняшника. В 2016 році семенна інспекція України внесла компанію в національний реєстр. Відповідно, ТД-Гермес забезпечив необхідний рівень ізоляції посевов для гібридизації культури та наявності кваліфікованих семінарів на них, пройшли всі необхідні перевірки та апробації. 

 

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной