Богдан соняшник

Богдан соняшник
В наличии
Вартiсть: 3 700 грн

Опис

Богдан – простий міжлінійний високоурожайний гібрид соняшника, призначений для вирощування за технологією "Чисте поле". Рекомендований для культивації в зонах лісостепу та степу, де здатен найкраще реалізувати свій потенціал. Водночас випробування довели його спроможність давати хороший урожай і в Чернігівській та Сумській областях. Гібрид є новою розробкою на вітчизняному ринку насіннєвого матеріалу. Відноситься до середньо-ранньостиглої групи.  

Постачальник: українська компанія ТД "Гермес", яка є виробником насіннєвого матеріалу унікальних гібридів соняшника.

Характеристика: На початковому етапі сходи розвиваються з досить непоганою інтенсивністю. Вегетаційний період гібриду Богдан триває в середньому 112-118 днів. За цей час соняшники формують розгалужену кореневу систему до 1,7 м в довжину та  виростають у висоту приблизно до 160-180 см. При цьому стебло має середню товщину. Кошик зрілих рослин порівняно невеликий і має в діаметрі в середньому 15-20 см, однак зерна – крупні. Показник олійності зерен є досить хорошим і складає 48-50%. 

Богдан має дуже високу стійкість до соняшникової молі, переважаючи за цим показником більшість інших гібридів. Також він характеризується підвищеним імунітетом до несправжньої борошнистої роси та високою стійкістю (8 із 9 можливих балів) до таких хвороб соняшника, як іржа, фомопсис та біла гниль. Крім цього, Богдан стійкий до 5 рас вовчка.

Серед інших достоїнств цього гібриду – підвищена стійкість до раптового зниження температури, спеки, посухи, зливи, поривів вітру, осипання та полягання внаслідок дії несприятливих факторів. Також його вирізняє стійкість до препаратів із групи імідазолінів і здатність забезпечувати хороший урожай  навіть при вирощуванні на бідних ґрунтах або в областях з високою кількістю опадів. 

Рекомендації: Гібрид Богдан є ідеальним вибором для полів із високим рівнем засміченості бур’янами та вовчком. Оптимальна густота соняшника на момент збирання врожаю складає 55 тисяч одиниць на 1 га площі. При дотриманні рекомендацій та за умови вирощування в оптимальних умовах заявлена виробником насіння потенційна урожайність гібриду Богдан може складати до 50 ц/га. 

Урожайність по факту: Гібрид у ґрунтово-кліматичних умовах Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградській, Черкаської, Херсонської, Одеської областей продемонстрував середню врожайність на рівні 24-28 ц / га.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду