Антей (стандарт/екстра)

Антей (стандарт/екстра)
В наличии
Вартiсть: 3 700 грн

Опис

      Антей – простий міжлінійний високоурожайний гібрид соняшника, призначений для вирощування за технологією "СУМО". Рекомендований для культивації в лісостеповій та степовій зонах України, хоча може демонструвати непогану результативність і на території Полісся. Гібрид відноситься до середньо-ранньостиглої групи.  

     Постачальник: українська компанія ТД "Гермес", яка є виробником насіннєвого матеріалу унікальних гібридів соняшника.

     Характеристика: На початковому етапі спостерігається досить непогана інтенсивність розвитку сходів. Вегетаційний період гібриду Антей триває в середньому 108-111 днів. За цей час соняшники формують розгалужену та потужну кореневу систему до 1,5-2 м в довжину та виростають у висоту приблизно до 165-175 см. Стебло має середню товщину, однак досить міцне. Кошик зрілих рослин відзначається середніми розмірами – до 23-25 см в діаметрі. Зерна – крупні та мають хороший показник олійності (50-52%). 

     Антей має високу стійкість до несправжньої борошнистої роси, фомопсису, білої гнилі та іржі (8 із 9 можливих балів). Крім цього, гібрид стійкий до 5 рас вовчка, однак показники стійкості до соняшникової молі є дещо нижчими, хоча і досить непоганими (7 балів із 9).  

     Серед інших переваг можна виділити максимально високу стійкість до полягання внаслідок впливу несприятливих зовнішніх чинників. Попри те, що Антей дещо гірше переносить посуху, міцна коренева система дозволяє рослинам соняшника гідно протистояти поривам вітру та зливам. Також гібрид вирізняє стійкість до препаратів із групи сульфонілсечовини і здатність давати хороший урожай навіть при вирощуванні на проблемних ґрунтах та з недотриманням сівозміни.  

     Посівний матеріал гібриду постачається вже обробленим протруйником та мікродобривами, що забезпечує захист сходів від ураження хворобами або шкідниками та позитивно впливає на краще проростання і силу паростка.

     Рекомендації: Гібрид Антей потребує якісного зрошення, тому для збільшення його врожайності навіть до 50% варто застосовувати на полях зрошувальні системи. Особливо це стосується бідних на опади регіони. Оптимальна густота соняшника на момент збирання врожаю складає 55 тисяч одиниць на 1 га площі. При дотриманні рекомендацій вирощування та за сприятливих зовнішніх умов заявлена виробником насіння потенційна врожайність гібриду Антей може складати до 43 ц/га. 

    Урожайність по факту: Гібрид у різних районах Київської області демонстрував урожайність від 26 до 36 ц/га. Середня урожайність в Полтавській області складала – 23,2 ц/га, в Дніпропетровській – 24,1 ц/га, в Кіровоградській – 25-27 ц/га,    Миколаївській області – 19 ц/га, Херсонській області – 24,4 ц/га.

Ціна вказана за 1п.о. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду