Меркурій соняшник

Меркурій соняшник
В наличии
Вартiсть: 3 700 грн

Опис

Меркурій – простий крупнозернистий гібрид соняшника, який не має обмежень щодо вирощування в певних природно-кліматичних зонах, однак рекомендований для центральних та південно-східних областей України. Відноситься до середньо-ранньостиглої групи.  

Постачальник: ТД "Гермес" – український виробник насіннєвого матеріалу унікальних гібридів соняшника.

Характеристика: На початковому етапі сходи розвиваються з досить доброю інтенсивністю. Тривалість всього вегетаційного періоду гібриду Меркурій займає в середньому 108-111 днів. За цей час соняшники формують розгалужену кореневу систему до 1,5-2 м у довжину, а на момент збирання врожаю стебла мають висоту біля 175-180 см. Кошик зрілих рослин має випуклу форму, яка захищає їх від появи гнилі під час тривалих дощів, і відзначається середніми розмірами – до 22-23 см в діаметрі.  Зерна утворюють крупні та з високим показником олійності – до 50-52%. 

Меркурій стійкий до 4 рас вовчка, має високу стійкість до склеротинії, фомопсису, білої гнилі та іржі (8 із 9 можливих балів). Водночас показники стійкості до соняшникової молі є трохи нижчими, хоча й непоганими (7 балів із 9).  

Серед інших властивостей цього гібриду можна виділити максимально високу стійкість до полягання внаслідок впливу несприятливих зовнішніх чинників. Міцна коренева система дозволяє рослинам соняшника протистояти поривам вітру та зливам, отримувати залишки вологи з ґрунту під час тривалої посухи.  Завдяки цьому, Меркурій вирізняється високою стійкістю до осипання та може давати хороший урожай навіть при невеликій кількості опадів і на бідних ґрунтах.

Посівний матеріал гібриду постачається вже обробленим фунгіцидним протруйником та мікродобривами, що забезпечує захист від ураження хворобами та покращує проростання і зміцнює силу паростка.

Рекомендації: Гібрид Меркурій серйозно виснажує ґрунт, тому його рекомендується висівати на одному полі лише 1 раз на п'ять років. Оптимальна густота соняшника перед збиранням врожаю складає 55 тисяч одиниць на 1 га площі. При дотриманні рекомендацій вирощування та за сприятливих умов заявлена виробником насіння потенційна врожайність гібриду Меркурій може складати до 45 ц/га. 

Урожайність по факту: Гібрид у ґрунтово-кліматичних умовах Вінницької, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської областей демонструє урожайність від 26 до 30 ц/га. Середня урожайність в Миколаївській області складала – 23-26 ц/га, в Запорізькій – 16-22 ц/га.

Гібрид Меркурій на домо ділянці в умовах абсолютної відсутності дощів та аномальній спеці:

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду