Віртуоз фунгіцид

Віртуоз фунгіцид
В наявності

Виробник: Нертус

Фунгіциди

віртуоз Нертус, Нертус віртуоз, віртуоз фунгіцид, віртуоз ЗЗР, віртуоз ціна, віртуоз Нертус ціна, фунгіцид віртуоз ціна, фунгіцид віртуоз кіровоград, фунгіцид віртуоз оптом

Вартiсть: 860 грн

Опис

Фунгіцид Віртуоз 
Фасування: каністра 5 л
Призначення: Високоефективний комбінований фунгіцид Віртуоз має системну дію і застосовується для захисту зернових культур в період їхньої вегетації від комплексу хвороб стебла, листя і колоса. Має лікувальну, профілактичну та знешкоджувальну дію. Віртуоз є одним із найефективніших препаратів проти патогенів іржі та борошнистої роси.
Дія: До складу препарату входять такі компоненти, як пропіконазол та ципроконазол. Віртуоз повністю поглинається рослиною протягом 1 години, переміщуючись акропетально. Гальмування росту міцелію грибка відбувається за рахунок порушення процесу біосинтезу у клітинній мембрані. В результаті – мембрани втрачають характерні для них біологічні та механічні властивості, розвиток грибка зупиняється, а сам патоген згодом гине.
Застосування Віртуозу : Препарат вноситься наземним способом. Найвища ефективність досягається на початковій стадії ураження сільськогосподарських культур, як тільки стали помітними перші симптоми захворювань. 
На посівах цукрового буряку перше обприскування рекомендоване в фазу змикання рядків. Друге проводиться з інтервалом 14-20 днів. Проти основних хвороб зернових культур рекомендується 1-разова обробка на стадії відкриття листових пазух-колосіння.
Максимальна ефективність фунгіциду Віртуоз спостерігається, коли обробка рослин співпадає з періодом їхнього враження збудником, проти якого і ведеться боротьба. 
При борошнистій росі обробляти поля слід у фазу кущення та викиду стебла рослин. Для боротьби з іржею та плямистістю – до початку колосіння. В період колосіння обприскування є ефективними проти септоріозу колосу. Щоб побороти альтернаріоз або фузаріоз колосу, рекомендується провести обробку безпосередньо перед початком періоду цвітінн рослин.
Механізовані роботи на полях дозволяється виконувати через 3 дні після внесення препарату Віртуоз . Ручна праця допускається лише через 7 днів. 
Найкраще обприскування проводити зранку або у вечірній час при середній температурі повітря  +12…+16 °С. Швидкість вітру при цьому повинна бути не вищою, ніж 3-4 м/с. 
Наявність туману, роси або випадання опадів протягом 2-х годин з моменту застосування препарату може негативно вплинути на ефективність його дії на збудників хвороб. 
Додаткова інформація: Віртуоз забороняється використовувати в санзоні біля рибогосподарських ставків. Також оброблену препаратом зелену масу протягом 21 дня не можна згодовувати тваринам.  Тара: каністра 5л. Ціна вказана за 1л фунгіциду Віртуоз.
Д.Р .: пропіконазол 250 г / л, ципроконазол 80г / л. (Схожі фунгіциди - Аканто Плюс Дюпон)

Регламент застосування фунгіциду Віртуоз

КультураШкідливий об'єкт, проти якого проводииться обробкаНорма витрати фунгіцида Віртуоз, л/га
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Борошниста роса, іржа, септоріоз листя та колосу, церкоспорельоз, фузаріоз колосу, перенофороз0,4-...0,5

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

З цим товаром купують також

Командор Екстра

0

Командор Екстра - протруйникЕкономний захист рослин від шкідливих комах Українські аграрії обирають ..

Вартiсть: 1 020 грн
Купити

Рекомендованi товари

Теламус фунгіцид

0

Теламус – засіб захисту сільськогосподарських рослин від цілої низки захворювань злакових колосових ..

Вартiсть: 1 550 грн
Купити
Кваліфай фунгіцид

0

Кваліфай – двокомпонентний фунгіцид, що призначений для контролю збудників різних хвороб, притаманни..

Вартiсть: 720 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду