Шторм 1кг

Шторм 1кг
В наявності
Вартiсть: 700 грн

Опис

Шторм® - засіб захисту сільськогосподарських рослин, високоефективний родентицид широкого спектру дії. Постачається у вигляді воскових брикетів, вже готових до безпосереднього використання, не потребує додаткових підготовчих заходів. Тому, якщо вам потрібний дієвий засіб проти всіх відомих різновидів шкідливих гризунів, до того ж простий у використанні, неодмінно варто купити Шторм®


Базова речовина у складі даного препарату – флокумафен, належить до хімічного класу антикоагулянтів крові. Сполуки, що представляють цю групу, діють при потраплянні до травної системи на печінку, придушуючи її здатність виробляти увесь комплекс речовин, що необхідний ссавцеві для згортання крові. При цьому внутрішній крововилив у шкідника трапляється впродовж нетривалого часу після з’їдання приманки з отрутою. А деяка затримка після поглинання та проявів знесилення з смертю особини не викликає остраху щодо приманки в інших шкідників. 


Переваги даного препарату:

Використання вдалого зовнішнього вигляду та конструктивна знахідка. Восковий брикет більш вигідний матеріал порівняно з зерновими приманками, що довгий час були найпоширенішим різновидом родентицидів. Брикети не вкриваються пліснявою, не гніють, не скніють, не втрачають харчової привабливості для гризунів впродовж дуже довгого періоду часу. При цьому повністю зберігаючи свої отруйні властивості;

Препарат Шторм® не викликає резістентності у жодного виду гризунів;

При його експлуатації не потрібні ніякі додаткові операції з приманкою та отруйними компонентами. Все одразу готове до внесення у захисні площини на складах (сховищах, переробних лініях тощо).

Також додамо, що Шторм® має всі ознаки економічного засобу, низькі норми внесення при високому рівні продуктивності. Кількісні показники розходу на одиницю площі, та загальний регламент застосування зазначаються у інструкції до препарату, про необхідність старанного  вивчення якої нагадаємо споживачеві.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Мишолов родентицид

0

Приготування принади від мишейДля приготування 1кг отруйної принади необхідно змішати 20мл родентици..

Вартiсть: 1 050 грн
Купити
Актуал інсектицид

0

Інсектицид Актуал Фасовка: пластикова каністра 5 л. Призначення: Фосфорорганічний інсектицид на осн..

Вартiсть: 1 230 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду