Актуал інсектицид

Актуал інсектицид

Виробник: АЛЬФА ХІМГРУП / ALFA SEEDS/ АЛЬФА СМАРТ АГРО
Артикул: Актуал інсектицид
Наявність: В наявності
590 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Інсектицид Актуал

Фасовка: пластикова каністра 5 л.
Призначення: Фосфорорганічний інсектицид на основі піріміфос-метилу Актуал від компанії «Альфа Хімгруп» використовується в сільському господарстві для знищення різних комах-шкідників, поширених на полях з овочевими культурами (огірки, помідори), зернових складах, а також на землях несільськогосподарського призначення. Агрохімічні препарати, діючим компонентом яких є піріміфос-метил, також застосовують для захисту рослин баклажана, солодкого перцю, кущів чорної смородини, суниці, малини, персикових або вишневих дерев, черешень, а також декоративних культур.
Переваги препарату:
• Відрізняється тривалим періодом захисної дії на інертних поверхнях (до 12 місяців), що важливо при обробці їм місць зберігання зерна;
• Має короткий термін очікування (3 доби), тому може застосовуватися в тепличних приміщеннях;
• Діюча речовина інсектициду схильне до швидкого розкладання, завдяки чому що оброблялося зерно можна застосовувати в будь-яких цілях майже відразу після обприскування;
• Ефективно знищує комах-шкідників навіть в самих важкодоступних місцях за рахунок контактного системного і фумігантної дії;
• Актуал стійкий до впливу високих температур і низького рівня вологості повітря, тому може застосовуватися з широким інтервалом.
Особливості застосування: Процедуру обробки відкритих полів інсектицидом Актуал оптимальніше всього проводити з ранку або у вечірній час, коли температура повітря знаходиться в діапазоні від +15 до +25 ° C. Вносити препарат рекомендується тоді, коли чисельність комах-шкідників почала перевищувати економічний поріг шкідливості або ж з профілактичною метою, згідно з прогнозом і циклом розвитку шкідників.
Робочий розчин при обробці повинен добре і повністю покривати листову поверхню культур. Однак потрібно стежити за тим, щоб він добре утримувався і не стікав, інакше ефективність дії препарату може постраждати.
Робочий розчин необхідно застосовувати тільки в день його приготування!
Додаткова інформація: На оброблених інсектицидом Актуал площах можна випасати худобу, не дотримуючись рекомендованого періоду очікування. Також не можна допускати потрапляння препарату в корми для тварин і продукти харчування.

застосування актуал
 актуал видгук
купити актуал

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной