Шаман інсектицид

Шаман інсектицид
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

шаман Нертус, шаман Нертус ціна, шаман Нертус купити, шаман ЗЗР, купити шаман Нертус, купити шаман інсектицид, замовити шаман інсектицид, шаман Нертус відгуки

Вартiсть: 400 грн

Опис

Інсектицид Шаман

Фасування: каністра 5 л
Призначення: Інсектицид хлорпирифос 500г/л + циперметрин 50г/л (Шаман) широкого спектру дії використовується в аграрному господарстві для захисту культурних рослин (пшениця, ячмінь, соя, ріпак, цукрові буряки) та плодових дерев (яблуня) від різноманітних шкідників. Шаман здатен знищувати як дорослих особин, так і личинок на всіх стадіях розвитку. Він значно ефективніший за інші препарати інсектицидної групи при наявності густого пологу культури або її листя, коли важко отримати доступ до комах, які знаходяться під листям.

Дія: Шаман має тривалу кишкову, контактну, фумігантну, локально-системну дію, завдяки чому зменшити кількість обприскувань за сезон. В основі препарату лежать дві речовини – хлорпірифос та циперметрин. При потраплянні на шкідника вони паралізують центральну нервову систем й призводять до його загибелі. Є ефективним в широкому діапазоні температур й навіть за несприятливих погодних умов.
Препарат проявляє початковий ефект при безпосередньому контакті зі шкідниками й у вигляді парів. Тривала системна дія забезпечується лише при потраплянні розчину у шлунок. Водночас Шаман , за умови обробки полівів до початку цвітіння культур, не отруює нектар та пилок на квітках, тому не становить загрози бджолам. 
Застосування: Препарат вносяться наземним способом. Обов’язково треба слідкувати за рівномірністю покриття рослин робочим розчином. Найкраще обприскування проводити вранці або увечері, швидкість вітру при цьому не повинна перевищувати 3 м/с. Якщо внесення відбувається за підвищеної температури або при наявності навіть краплинної вологості на рослинах, ефективність препарату може знизитися.
Застосування механізованої праці на обприсканих полях дозволяється через 3 дні, а ручної – через 7 днів. 
Забороняється використовувати інсектицид Шаман в особистих підсобних господарствах, в санзоні зарибнених водойм та авіаційним методом! 
Додаткова інформація: Препарат швидко поглинання рослинами (за 1-1,5 години) та є сумісним для використання з більшістю пестицидів крім тих, що містять мідь та утворюють лужну реакцію.

Регламент застосування інсектициду Шаман Нертус

КУЛЬТУРАШКІДНИКНОРМА ВИТРАТИ ШАМАНУ, Л/ГА
Картинка з сайта agrotorg.in.ua

Злакові мухи, хлібний турун


Клоп шкідлива черепашка, п'явиці, попелиці

1,0


0,75

Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Звичайний та сірий буряковий довгоносики, щітоносики, бурякові блішки
0,8
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Плодожерки, листовійки, молі, кліщі, попелицію
1,0-1,5
Картинка з сайта agrotorg.in.ua

Білани


Ріпаковий квіткоїд, хрестоцвітні клопи, Хрестоцвітні блішки, листогризучі совки

0,5


0,6

Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Паросткові мухи, довгоносики, клопи, листовійки, гусінь метелеків, трипси, акацієві вогнівки, люцернові совки, павутинний кліщ
0,7-1,5


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Піризокс 1кг

0

Піризокс – інноваційний засіб захисту рослин, акарицид комплексної дії. Високопродуктивний хімікат д..

Вартiсть: 1 900 грн
Купити
Димефос інсектицид

0

Димефос – комплексное средство защиты растений, инсектицид с акарицидным эффектом, сочетает в себе к..

Вартiсть: 280 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду