Шаман інсектицид

Шаман інсектицид

Виробник: Нертус
Артикул: Шаман
Наявність: В наявності
390 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Інсектицид Шаман

Фасування: каністра 5 л
Призначення: Інсектицид хлорпирифос 500г/л + циперметрин 50г/л (Шаман) широкого спектру дії використовується в аграрному господарстві для захисту культурних рослин (пшениця, ячмінь, соя, ріпак, цукрові буряки) та плодових дерев (яблуня) від різноманітних шкідників. Шаман здатен знищувати як дорослих особин, так і личинок на всіх стадіях розвитку. Він значно ефективніший за інші препарати інсектицидної групи при наявності густого пологу культури або її листя, коли важко отримати доступ до комах, які знаходяться під листям.

Дія: Шаман має тривалу кишкову, контактну, фумігантну, локально-системну дію, завдяки чому зменшити кількість обприскувань за сезон. В основі препарату лежать дві речовини – хлорпірифос та циперметрин. При потраплянні на шкідника вони паралізують центральну нервову систем й призводять до його загибелі. Є ефективним в широкому діапазоні температур й навіть за несприятливих погодних умов.
Препарат проявляє початковий ефект при безпосередньому контакті зі шкідниками й у вигляді парів. Тривала системна дія забезпечується лише при потраплянні розчину у шлунок. Водночас Шаман , за умови обробки полівів до початку цвітіння культур, не отруює нектар та пилок на квітках, тому не становить загрози бджолам. 
Застосування: Препарат вносяться наземним способом. Обов’язково треба слідкувати за рівномірністю покриття рослин робочим розчином. Найкраще обприскування проводити вранці або увечері, швидкість вітру при цьому не повинна перевищувати 3 м/с. Якщо внесення відбувається за підвищеної температури або при наявності навіть краплинної вологості на рослинах, ефективність препарату може знизитися.
Застосування механізованої праці на обприсканих полях дозволяється через 3 дні, а ручної – через 7 днів. 
Забороняється використовувати інсектицид Шаман в особистих підсобних господарствах, в санзоні зарибнених водойм та авіаційним методом! 
Додаткова інформація: Препарат швидко поглинання рослинами (за 1-1,5 години) та є сумісним для використання з більшістю пестицидів крім тих, що містять мідь та утворюють лужну реакцію.


Регламент застосування інсектоакарициду Шаман

КультураШкідливий об'єктНорма витрати інсектоакарициду Шаман, л/гаЧас обробки, особливості внесенняСтрок очікування/кратність обробок
Картинка з сайта agrotorg.in.ua

Злакові мухи, хлібний турун


Клоп шкідлива черепашка, п'явиці, попелиці

1,0


0,75

Обприскування в період вегетації


Обприскування в період вегетації

30/1
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Звичайний та сірий буряковий довгоносики, щітоносики, бурякові блішки0,8Обприскування в період вегетації40/1
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Плодожерки, листовійки, молі, кліщі, попелицію1,0-1,5Обприскування в період вегетації40/2
Картинка з сайта agrotorg.in.ua

Білани


Ріпаковий квіткоїд, хрестоцвітні клопи, Хрестоцвітні блішки, листогризучі совки

0,5


0,6

Обприскування в період вегетації30/2
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Паросткові мухи, довгоносики, клопи, листовійки, гусінь метелеків, трипси, акацієві вогнівки, люцернові совки, павутинний кліщ0,7-1,5Обприскування в період вегетації40/2Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной