Гербіцид Преміум

Гербіцид Преміум

Виробник: Нертус
Артикул: prem gold
Наявність: В наявності
257 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

Гербіцид Преміум Голд

Тара: каністра 20 л.

Призначення: Системний гербіцид Преміум Голд від компанії "Нертус" призначений для використання, передусім, на посівах соняшника та кукурудзи. Виступає дієвим засобом для знищення та контролю комплексу однорічних злакових і дводольних бур'янів. 

Склад: Преміум Голд – це двокомпонентний препарат, в основі якого лежать S-метолахлор (312,5 г/л) і тербутилазин (187,5 г/л). Поставляється у вигляді концентрату суспензії.

КультураНорма витрати, л/га

4,5

4,0 - 4,5

Механізм дії: Активний компонент S-металохлор потрапляє в організм бур'янів через паростки і частково коріння. Інгібує процеси біосинтезу та порушує кліткоподіл. Тербутилазин поглинається кореневою системою при ґрунтовому застосуванні або листям – у разі повсходового внесення. Блокує процес фотосинтезу. 

Симптоми гербіцидної дії проявляються на чутливих бур'янах у вигляді скручених пагонів, деформації та пожовтіння листя, хлорозу чи некрозу. При цьому S-металохлор сильніше пливає на злакові бур'яни, в тому числі знищуючи їх ще до появи на поверхні, а тербутилазин - на дводольні.

Особливості препарату:

 Знищує широкий спектр бур'янів, в тому числі деякі види, які важко контролюються іншими пестицидами; 

 Стримує появу нових сходів бур'янів за рахунок ґрунтової дії;

 Широкий діапазон термінів внесення на кукурудзі;

 Має тривалу захисну дію – до 8-10 тижнів, залежно від типу ґрунтів та погодних умов;

 Безпечний для культури, в тому числі для батьківських форм;

 Не викликає резистенції у бур'янів;

  Швидко розпадається в ґрунті і не викликає обмежень у сівозміні;

Умови застосування: Гербіцид Преміум Голд може вноситися не більше 1 разу за сезон. Посіви соняшника обробляється виключно до появи сходів, при цьому необхідне закладання препарату на глибину 2-5 см. На полях з кукурудзою гербіцид можна вносити відразу після посіву культури або по сходах у фазу 3-5 справжніх листків.   

У разі застосування гербіциду після появи сходів важливо також орієнтуватися на фазу розвитку бур'янів. Найбільшого ефекту від обробки можна досягти, коли однорічні злакові мають 1-3 листка, а дводольні перебувають на етапі від утворення  сім'ядоль до появи 4-х листків.

Застереження: Гербіцид Преміум Голд не має ефективної дії на такі багаторічні злакові та дводольні бур'яни, як пирій повзучий, берізка польова, осоти.

Після внесення препарату рекомендується утриматися від механічних обробок поля протягом максимально можливого терміну.

Додаткова інформація: У світовій практиці препарати з аналогічними діючими компонентами прийнято застосовувати також на полях з цукровим і столовим буряком, картоплею, іншими овочевими культурами, горохом, сорго.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной