Кукурудза Любава 279 МВ

Кукурудза Любава 279 МВ
В наявності
Вартiсть: 0 грн

Опис

   Любава 279 МВ, характеристика гібрида Кукурудзи:

    Посівна одиниця: 80 тисяч насінин , ФАО 270.

    Простий модифікований гібрид кукурудзи Любава 279 МВ є одним з найпоширеніших для вирощування через свою високу врожайність і рентабельності. Підходить для культивації в зоні степу, лісостепу і Полісся, проте рекомендується до посіву на територіях з кращим зволоженням. Найвищу продуктивність даний гібрид демонструє на грунтах і в кліматичних умовах Полтавської, Кіровоградської, Вінницької, Черкаської областей, де може вирощуватися як на зерно, так і на силос.

   Відноситься до середньоранніх сортів. До Державного реєстру було включено в 2004 році. Оригінатори насіння - Інститут сільського господарства степової зони НААНУ і ТОВ "НПАК" Степова ".

   Рослини кукурудзи гібрида Любава 279 МВ НЕ кущаться і мають порівняно високий зріст - 250-270 см. Качан має циліндричну форму, довжину 22-23 см і кріпиться на висоті 100-105 см. Стрижень качана - червоний, з 16 рядами зерен жовтого кольору і кремнисто-зубовидной форми.

    Особливості гібриду:

• Надзвичайно стійкий до ураження хворобами і пошкодження шкідниками;

• Високостійкий до вилягання і стеблового ламкості;

• Без проблем переносить посуху і холоду;

• Висока технологічність;

• Чутливий до високого агрофону;

• Високі показники врожайності - потенціал 12-13,5 т / га (зерно), 50-65,0 т / га (силос);

• Висока насіннєва продуктивність;

• Має хорошу реакцію на поліпшення умов вирощування.

   Рекомендації: Оптимальна густота рослин кукурудзи гібрида Любава 279 МВ для зони Степу становить 50-55 тис. / Га, для лісостепу - 65-70 тис. / Га, для Полісся - 70-80 тис. / Га.

   Додаткова інформація: Початки кукурудзи гібрида Любава 279 МВ мають закороткі обгортки, і часто верхівка качана виходить за її межі. Така особливість допомагає хорошому провітрювання і більш швидкому висиханню зерна. У той же час при вирощуванні даного гібрида в південних областях, де поширена бавовняна совка, потрібно дуже уважно стежити за станом рослин і своєчасно проводить захисну обробку, оскільки шкідники легше проникають під обгортку качанів.

Покращена заміна кукурудзі Любава - гібрид Даніїл

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду