ДМС Гроно Маїс

ДМС Гроно Маїс

Виробник: Маїс
Артикул: ДМС ГРОНО
Наявність: В наявності
1.300 грн з ПДВ

ДМС Гроно – простий міжлінійний гібрид кукурудзи з ФАО 260. Відноситься до середньоранньої групи та призначений для вирощування на зерно практично в усіх природних зонах України.

Постачальник: українська компанія "МАЇС".

Характеристика: Гібрид ДМС Гроно відрізняється низькою варіабельністю ознак по роках і високою стабільністю. На початковому етапі сходи розвиваються з високою інтенсивністю. Висота дорослих рослини кукурудзи складає до 220 см. Вегетаційний період триває 103-112 днів в залежності від зони вирощування. Рослини утворюють качан циліндричної форми на висоті 90 см від початку стебла. Кількість рядів зерен – 14-16, колір – жовтий. Схильність гібриду до двокачанності – середня. Після фізіологічного дозрівання зерно здатне висихати з високою швидкістю, що забезпечує можливість пізнього посіву.

Рослини кукурудзи гібриду ДМС Гроно мають максимально високу стійкість до похолодання, ураження пухирчастою сажкою та полягання у фазі стиглості. Також вони відзначаються хорошою стійкістю до спеки, посухи, ураження летючою сажкою, кукурудзяним метеликом та вилягання через 30 днів. Крім цього, гібрид ДМС Гроно здатний спокійно переносити застосування гербіцидів групи сульфонілсечовини без будь-яких обмежень.  

Заявлена селекціонерами потенційна врожайність зерна кукурудзи при вирощуванні в  лісостеповій зоні та на Поліссі складає 150 ц/га, а в степовій зоні – 109 ц/га. Проведені дослідження продемонстрували, що гібрид ДМС Гроно мав найкращі результати врожайності серед інших гібридів на п'яти полігонах з семи.

Оптимальна густота рослин на момент збирання для гібриду ДМС Гроно становить 60-70 тисяч одиниць на 1 га для лісостепу, 35-40 тис./га для південної степової зони, 45-50 тис./га для північної та 70-80 тис./га для Полісся. 

Застереження: Стресові умови вирощування призводять зниження заявлених потенційно можливих показників врожайності зерна гібриду кукурудзи ДМС Гроно до 60 ц/га в зоні лісостепу, 66 ц/га в зоні Полісся та 33-46 ц/га в степовій зоні. Кукурудза гібриду ДМС Гроно не рекомендована для вирощування на силос.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной