ДМС Гроно кукурудза

ДМС Гроно кукурудза
В наявності
Вартiсть: 2 300 грн

Опис

ДМС Гроно – простий міжлінійний гібрид кукурудзи з ФАО 260. Відноситься до середньоранньої групи та призначений для вирощування на зерно практично в усіх природних зонах України.

Постачальник: українська компанія "МАЇС".

Характеристика: Гібрид ДМС Гроно відрізняється низькою варіабельністю ознак по роках і високою стабільністю. На початковому етапі сходи розвиваються з високою інтенсивністю. Висота дорослих рослини кукурудзи складає до 220 см. Вегетаційний період триває 103-112 днів в залежності від зони вирощування. Рослини утворюють качан циліндричної форми на висоті 90 см від початку стебла. Кількість рядів зерен – 14-16, колір – жовтий. Схильність гібриду до двокачанності – середня. Після фізіологічного дозрівання зерно здатне висихати з високою швидкістю, що забезпечує можливість пізнього посіву.

Рослини кукурудзи гібриду ДМС Гроно мають максимально високу стійкість до похолодання, ураження пухирчастою сажкою та полягання у фазі стиглості. Також вони відзначаються хорошою стійкістю до спеки, посухи, ураження летючою сажкою, кукурудзяним метеликом та вилягання через 30 днів. Крім цього, гібрид ДМС Гроно здатний спокійно переносити застосування гербіцидів групи сульфонілсечовини без будь-яких обмежень.  

Заявлена селекціонерами потенційна врожайність зерна кукурудзи при вирощуванні в  лісостеповій зоні та на Поліссі складає 150 ц/га, а в степовій зоні – 109 ц/га. Проведені дослідження продемонстрували, що гібрид ДМС Гроно мав найкращі результати врожайності серед інших гібридів на п'яти полігонах з семи.

Оптимальна густота рослин на момент збирання для гібриду ДМС Гроно становить 60-70 тисяч одиниць на 1 га для лісостепу, 35-40 тис./га для південної степової зони, 45-50 тис./га для північної та 70-80 тис./га для Полісся. 

Застереження: Стресові умови вирощування призводять зниження заявлених потенційно можливих показників врожайності зерна гібриду кукурудзи ДМС Гроно до 60 ц/га в зоні лісостепу, 66 ц/га в зоні Полісся та 33-46 ц/га в степовій зоні. Кукурудза гібриду ДМС Гроно не рекомендована для вирощування на силос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

ДМС Тонус

0

ДМС Тонус – гібрид кукурудзи середньої групи стиглості з індексом ФАО 340. Селективна розробка вироб..

Вартiсть: 2 960 грн
Купити
ДМС Домен (ФАО 260)

0

ДМС Домен – гібрид кукурудзи із пластичними властивостями, що забезпечують йому високу врожайність з..

Вартiсть: 2 960 грн
Купити
ДМС Трістан

0

ДМС Трістан ФАО 270– посухостійкий та високоврожайний гібрид кукурудзи, продукт селекції агрови..

Вартiсть: 2 960 грн
Купити
ДМС Сапфір (ФАО 290)

0

ДМС Сапфір – високопластичний гібрид кукурудзи, що належить до групи розробок селекції MAIS. ФАО 290..

Вартiсть: 2 960 грн
Купити
ДН Фієста (ФАО 250)

0

ДН Фієста – простий модифікований гібрид кукурудзи, має індекс ФАО 250, відноситься до середньоранні..

Вартiсть: 1 700 грн
Купити
Дієго кукурудза ФАО 240

0

Дієго – простий гібрид кукурудзи з індексом ФАО 240, зерновим напрямком використання, високим потенц..

Вартiсть: 2 900 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду