Міладар Дуо для кукурудзи

Міладар Дуо для кукурудзи

Виробник: УКРАВІТ
Артикул: DUOMILADAR
Наявність: В наявності
477 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Гербіцид Міладар Дуо

Фасовка: каністра 5 л.

Характеристики: Після всходовий системний гербіцид Міладар Дуо від компанії "Укравіт" застосовується для контролю однорічних і багаторічних злакових бур'янів, а також деяких видів дводольних на посівах кукурудзи. Представлений у вигляді концентрату суспензії.

Дія: Препарат проведений на основі двох компонентів - мезотріону і нікосульфурону, які проникають в організм бур'янів через листя і стебла. Мезотріон після проникнення блокує вироблення ферментів, що беруть участь в синтетичних процесах. Нікосульфурону в свою чергу пригнічує подальший розподіл ростових клітин, пригнічуючи біосинтез основних амінокислот. Присутність двох активних компонентів дозволяє гербіциду Міладар Дуо боротися з бур'янами, стійкими до 2,4-Д, сульфонілсечовини, триазина

Особливості препарату:

• Розширений спектр контрольованих бур'янів;

• Відноситься до гербіцидів миттєвої дії;

• Має грунтову дію;

• Не фіто токсичний для культури;

• Сумісний з більшістю ЗЗР, крім лужних;

• Не шкодить навколишньому середовищу.

Умови застосування гербіциду Міладар Дуо: застосовується 1 раз за період вегетації в проміжку часу від 2-х до 5-ти листків культури або по 8-му листу. Обробку рекомендується проводити, коли однорічні злакові бур'яни знаходяться в фазі 2-3 листків, багаторічні злакові досягли 10-15 см у висоту, а однорічні дводольні мають 2 справжніх листка.

Оптимальна температура для застосування препарату Міладар Дуо становить від +10 до +28 ° С. У більш жарку або прохолодну погоду, а також при надмірному зволоженні обприскування проводити не слід. Також не потрібно вносити гербіцид на посіви, що знаходяться в стресовому стані. Для досягнення максимально ефективного результату після обприскування дощ повинен бути відсутнім, як мінімум, протягом 3-4 годин.

Після внесення Міладар Дуо механізовані роботи допускаються через 3 доби, ручні - через 7 діб. Однак міжрядні обробки не рекомендується проводити протягом 7 днів перед і після застосування препарату.

Попередження: Гербіцид Міладар Дуо викликає деякі обмеження для сівозміни. На наступний рік після його застосування не можна висаджувати цукровий буряк, бобові та овочеві культури.

КультураНорма витрати на гектар

1,2 - 1,25л + ПАР Тандем 300г/га
Спектр дії на шкідливий об'єктСпосіб та період розвитку кукурудзи для обробки Міладаром Дуо
Однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур'яниОбприскування у фазі 3-5 (до 8) листків культури

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной