compare_arrows0

Нертус

  • Сортувати
more_vertЄвро-Ленд гербіцид, Нертус
430 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Євро-Ленд гербіцид, Нертусclose

Євро-Ленд - гербіцид системної та грунтової дії для знищення однорічних двудольних та злакових бур'янів в посівах соняшнику (сорти, що мають стійкість до групи речовин: імідазолінонів("Євролайтінгові"). Діюча речовина Євро Ленду : імазамокс 33г/л + імазапір 15г/л Оригінатор: Євролайтінг, Басф Виробник: Нертус, Угорщина  Тара: 5л Механізм дії Євро Ленду: Діючі речовини гербіциду Євро-Ленд ..

more_vertГрізний Експерт гербіцид (0,25кг)
550 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Грізний Експерт гербіцид (0,25кг)close

 Грізний Експерт гербіцид - опис та рекомендаціїКонтроль більше 50 видів бур'янів на полях соняшнику Гербіцид Грозний Експерт розроблений для полів, засіяних соняшником. Важлива стійкість гібридів даної культури перед діючою речовиною препарату. Гербіцид охоплює більше 50 видів однорічних і дворічних бур'янів. Застосовується в поєднанні з ПАР Талант. Випускається угорською компанією під брен..

more_vertАмінка гербіцид
190 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Амінка гербіцидclose

 Амінка гербіцид - 2,4 Д кислота у формі демітіламінної солі, 600г / л.Тара: каністра 20 л.Призначення: Системний гербіцид Амінка від компанії "Нертус" зареєстрований в Україні для використання у післявсходовий період на посівах зернових колосових культур та кукурудзи. Ефективно знищує широкий спектр дводольних бур'янів. Аналогічні за складом препарати в світовій практиці також застосовуються..

more_vertЄвро-Ланг гербіцид
360 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Євро-Ланг гербіцидclose

Євро-Ланг Нертус (Clearfield / Чисте поле / гербіцид по соняшнику під Євролайтінг)Тара: каністра 5л.Д.Р .: імазетапір 100 г / л і біоактиватор NN21Ціна вказана за 1л гербіциду Євро Ланг.Євро-Ланг застосовують тільки на хімічних гібридах соняшнику стійких до імазетапіровой групі.Останнім часом набрав велику популярність так як при своїй не великий вартості показує хороший результат.Часто Євро-..

more_vertМайтус гербіцид
750 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Майтус гербіцидclose

Захист кукурудзи: гербіцид від злакових Гербіцид Майтус розрахований на боротьбу з бур'янами і небажаними злаковими культурами на кукурудзяних полях. Його можна застосовувати одноразово або у 2 етапи - залежить від виду рослин, які потрібно контролювати. Результати видно на 3-5-й день. Засіб угорського виробництва Майтус від компанії «Нертус» є аналогом відомих гербіцидів Рамзес, Тітус і Танаїс. ..

more_vertПріус
320 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Пріусclose

Гербіцид Пріус Нертус (Флорасулам 6,25г / л + 2,4 Д етилгексиловий ефір, 452,42г / л.) Фасування: каністра пластикова 5 л Призначення: Гербіцид системної дії Пріус використовується для знищення однорічних та окремих багаторічних бур’янів на полях із зерновими колосовими культурами та кукурудзою. Вноситься в післясходовий період.  Препарат здатен швидко впливати на рослини-шкідники, вже чере..

more_vertСерп гербіцид
275 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Серп гербіцидclose

Гербіцид СерпЗасіб від бур'янів для соєвих полівГербіцид СЕРП служить відповідним препаратом для обробки однорічних дводольних бур'янів і злакових на полях, засаджених соєю, а у світовій практиці - горохом і люцерною беспокровним. Необхідно всього 0,5-1 л / га гербіциду, щоб завдати удару на небажану рослинність. Максимальний ефект досягається через 3-6 тижнів. Компанія «Нертус» випускає СЕРП в ка..

more_vertАнтал 5л
1 020 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Антал 5лclose

Протруйник Антал НертусД.Р.: тіабендазол 80г / л + імазаліл 125 г / л + тебуконазол 60г/л(протруйники аналоги: Віал Траст + Скарлет)Тара: каністра 5лЦіна вказана за 1л протруйника Антал НертусВиробництво: УгорщинаПризначення: Системний трикомпонентний протруйник використовується в сільськогосподарському виробництві для боротьби з основними хворобами зернових колосових культур (переважно ячмінь, пш..

more_vertФосміній фумігант
430 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Фосміній фумігантclose

Фумігант ФОСМІНІЙФасування: пляшка 1 кг Призначення: Інсектофумігант широкого спектру дії може використовуватися сільгоспвиробниками для захисту зерна практично від усіх шкідників, у тому числі карантинних. Зручний в експлуатації, швидко діє на шкідника або гризуна в будь-якій фазі його розвитку. ФОСМІНІЙ підходить до використання  в будь-яких складських приміщеннях, де зберігається урожай. ..

more_vertАнтал 1л протруйник
1 100 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Антал 1л протруйникclose

Антал 1л захищає від грибків та сприяє розвитку зерновихПротруйник для пшениці Антал – препарат виробника «Нертус», власника біля 60-ти фірмових зареєстрованих пестицидів та мікродобрив. Фунгіцид системної дії захищає посівний матеріал від грунтової, насіннєвої та аерогенної інфекцій,  сприяє збільшенню темпів росту паростків (за умови якісного насіння).  Особливості Антала від Нертус..

more_vertБрандер фунгіцид
820 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Брандер фунгіцидclose

Фунгіцид БрандерТара: каністра 5 л.Характеристика: Новий системний фунгіцид Брандер від компанії "Нертус" призначений для профілактично-лікувальної обробки посівів зернових колосових культур, соняшника та сої. Захищає їх від широкого спектру найбільш поширених та небезпечних хвороб. Поставляється у вигляді концентру суспензії. Дія: Основними компонентами фунгіциду є азоксистробін (200 г/л), я..

more_vertКонтадор Дуо інсектицид
780 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Контадор Дуо інсектицидclose

Діюча речовина нового інсектициду Контадор Дуо: імідаклоприд 300г/л, лямбда-цигалотрин 100г/л. Інсектициди аналоги : Оперкот Акро Хімагромаркетинг або 2 Карате Зеон + 1 Конфідор Тара: 5л.  Захисна дія від 14 до 21 дня. Основні особливості та переваги інсектициду Контадор Дуо: Дві діючі речовини забезпечують високу біологічну ефективність без ризику виникнення резистентності у шкідників. ..

more_vertШаман інсектицид
330 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Шаман інсектицидclose

Інсектицид ШаманФасування: каністра 5 лПризначення: Інсектицид хлорпирифос 500г/л + циперметрин 50г/л (Шаман) широкого спектру дії використовується в аграрному господарстві для захисту культурних рослин (пшениця, ячмінь, соя, ріпак, цукрові буряки) та плодових дерев (яблуня) від різноманітних шкідників. Шаман здатен знищувати як дорослих особин, так і личинок на всіх стадіях розвитку. Ві..

more_vertРімісол соняшник (Нертус, фракція еліт)
2 400 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Рімісол соняшник (Нертус, фракція еліт)close

Рімісол НертусПосівна одиниця 150 тисяч насіння.Простий середньостиглий традиційний гібрид соняшнику Рімісол рекомендований виробником (компанія «Нертус») до вирощування в степовій і лісостеповій зонах України за запатентованою технологією "Чисте поле". Насіння виведені сербської селекції, а в ДЕРЖАВНОМУ реєстрі України даний гібридний сорт присутній з 2006 року.Вегетаційний період рослин складає ..

more_vertТіома фунгіцид
290 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Тіома фунгіцидclose

Фунгіцид Тіома НертусД.Р.: тіофанат-мети 500 г / л (фунгіциди аналоги: Топсин-М 500, Захисник Укравіт)Тарна ємність: каністра 5 лЦіна вказана за 1л фунгіциду Тіома НертусВиробництво: УгорщинаПризначення: Фунгіцид має системну та профілактичну дію й використовується в аграрному виробництві для захисту культурних рослин від поширених хвороб, особливо в період активної вегетації. Препарат ТІОМА здате..

more_vertФатрін інсектицид
320 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Фатрін інсектицидclose

Інсектицид Фатрін  Фасування: каністра 5 л Призначення Фатріну ​: Високоактивний піретроїдний інсектицид швидкої дії використовується в сільському господарстві для захисту зернових, овочевих та інших культур від широкого спектру комах-шкідників.  Дія: Препарат Фатрін має контактно-кишкову дію, викликає параліч нервової системи шкідників, призводячи до швидкої їх загибелі. Ді..

more_vertДекабор Нертус
80 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Декабор Нертусclose

Добриво Нертус ДекаборФасовка: каністра 20 л.Характеристика підкормки Декабор: Мікродобриво Нертус Декабор в формі висококонцентрованою рідини призначений для позакореневого підживлення сільськогосподарських рослин у період їх вегетації. Підходить для застосування на посівах соняшнику, ріпаку, кукурудзи, зернобобових і овочевих культур, цукрових буряків та на плодово-ягідних культурах. Усуває вини..

more_vertНС-Х-498 еліт соняшник Нертус
2 400 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
НС-Х-498 еліт соняшник Нертусclose

НС-Х-498 - простий гібрид соняшнику, виведений з насіння сербської селекції. Призначений для вирощування c використанням технології СУМО. Період вегетації рослин триває 108-113 днів. Найкраще проявляє себе в кліматичних умовах, характерних для лісостепової та степової зон України. Характеристика гібрида НС-Х-498: Відрізняється середньою інтенсивністю росту сходів на початковому етапі. Максимальна ..