Воленс 5л Нертус

Воленс 5л Нертус
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

гербицид воленс,

Вартiсть: 500 грн

Опис

Гербіцид Воленс 

Тара: каністра 5 л.

Препаративна форма: мікроемульсія. Виробник: компанія "Нертус".

Опис: двокомпонентний препарат контактно-системної дії, призначений для боротьби з засміченістю посівів сої. Ефективно знищує широкий спектр дводольних та деякі види злакових бур'янів, а також контролює падалицю соняшника. 

Склад та механізм дії: Діючими речовинами Воленс є ацифлуорфен (200 г/л) та кломазон (42 г/л), які відносять до різних хімічних класів. Перший компонент має контактно-системну дію й порушує життєво важливі процеси синтезу в організмі рослин, а також блокує транспортування енергії. Проникає через листя та коріння.

Другий – має системну дію й руйнує процеси утворення хлорофілу та фотосинтезу. Так само може потрапляти в організм через коріння та наземну частину рослин. 

Візуальні симптоми дії препарату спостерігаються через 2-3 дні у вигляді хлоротичних плям на листі. Повна загибель бур'янів настає протягом 7-10 тижнів з моменту обприскування. 

Переваги препарату:

Висока ефективність – достатньо 1 обробки протягом сезону;

Швидко поглинається листям, пагонами та корінням;

Може застосовуватися в передпосівний період, а також до та після появи сходів сої;

Стійкий до випадання дощу через 2 години після обприскування;

Не фітотоксичний та не впливає на вибір наступної культури в сівозміні за умови дотримання рекомендованих норм внесення.

Умови застосування: Гербіцид Воленс вноситься наземним способом обприскування 1 раз на сезон.

По вегетуючих бур'янах до появи сходів – через 2-3 дні після посіву на добре зволожену та підготовлену поверхню дрібногрудкової структури. Окрім великих грудок, важливо усунути пожнивні рештки, які можуть вплинути негативно на ефективність обробки. 

По вегетуючих бур'янах після появи сходів – найбезпечніше виконувати обприскування до фази 2 справжніх листків сої. 

Перед посівом – внесення супроводжується неглибоким загортанням на глибину не більше 3-6 см. 

Рекомендована температура повітря під час обприскування - від +15 до +18°С, швидкість вітру – не більше 3-4 м/с.

Найбільшу ефективність препарат демонструє, коли чутливі бур’яни перебувають на початкових етапах росту. Для однорічних дводольних – це фаза від появи сім’ядольних листків до першої пари справжніх листків. Для однорічних злакових – фаза 1–3 листків.

Застереження: 

Не застосовувати препарат, коли температура грунту нижча від +12°C, а повітря - нижча +10°С, оскільки за таких умов його ефективність суттєво погіршується.

Забороняється обробка за спекотної погоди, коли температура повітря вища за +25°С, бо це може призвести до ушкодження рослин сої (пожовтіння, бурі плями).

Не рекомендоване внесення за умови надмірної вологості повітря (понад 65%), оскільки це також може завдати ушкоджень культурі.

Не можна застосовувати гербіцид Воленс з проти злаковими гербіцидами, фосфорорганічними інсектицидами, мікродобривами та ПАР. Не рекомендованим є також змішування препарату з іншими пестицидами, які мають лужну реакцію. 

Додаткова інформація: На полях, оброблених гербіцидом Воленс, у разі необхідності допускається пересів з використанням сої, ріпаку, соняшника або картоплі, перцю та баштанних культур. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду