Бату гербіцид

Бату гербіцид
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити бату, купити бату Нертус, купити гербіцид бату, бату ЗЗР, бату це, бату ціна, бату Нертус ціна, замовити гербіцид бату, бату ЗЗР, бату кукурудза, гербіцид по кукурудзі, бату кіровоград

Вартiсть: 1 800 грн

Опис

Бату гербіцид

Римсульфурон 500 г / кг + тифенсульфурон 250 г / кг

Тара: флакон 300 г.

Опис: Системний гербіцид Бату від компанії "Нертус" призначений для контролю найбільш поширених однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи. Використовується після появи сходів. Поставляється у вигляді водорозчинних гранул.

Механізм дії: Гербіцид Бату складається з двох активних компонентів – римсульфурона (500 г/кг) і тифенсульфурон-метила (250 г/кг). Після обприскування вони здатні інтенсивно поглинатися наземною частиною рослин і проникати в клітинну систему, що відповідає за утворення та розвиток всіх органів. В результаті пестицидного впливу на організм у чутливих бур'янів порушується процес мітозу клітин, що призводить до пригнічення росту і поступової загибелі протягом 10-20 днів. Візуальні ознаки дії препарату проявляються в вигляді хлорозу та некрозу листя. 

Особливості препарату:

 Діє по активно вегетуючих бур'янах; 

 За рахунок двох компонентів має розширений спектр впливу;

 Сприяє росту і збільшенню висоти рослин кукурудзи, а також розмірів листкової поверхні;

 Не викликає фітотоксичності культури та будь-яких обмежень у сівозміні;

 Відзначається низькими нормами витрати;

Кількість обробок: Один раз за сезон вегетації.

Умови застосування: Гербіцид Бату вноситься разом з поверхнево-активною речовиною в пропорції 100 мл ПАР на 100 л розчину препарату. За необхідності допускається додавання підживлюючих мікроелементів або цинкового монодобрива. 

Обприскування можна проводити, якщо нічна температура трималася на позначці не нижче +5°С, а денна складає не вище +25°С. При цьому важливо дотримуватися рекомендованого періоду внесення для забезпечення максимального ефекту: від 2-х листків до фази кущіння злакових бур'янів та на стадії 3-4 листка для дводольних. Обробка на пізніших стадіях може лише зупинити розвиток небажаної рослинності, але не знищити її повністю.

Застереження: Гербіцид Бату забороняється вносити на посіви кукурудзи менше, ніж через 14 днів до або після проведеної обробки фосфорорганічними інсектицидами.

При використані завищеної дози препарату (30 г/га) є загроза часткового інгібування розвитку посівів кукурудзи та зменшення показників врожайності внаслідок цього.  

Додаткова інформація: Проведені випробування показали, що внесення гербіциду Бату в рекомендованих дозах (20-25 г/га) знищує від 81% до 86% бур'янів у посівах кукурудзи. Занижена норма витрати (15 г/га) забезпечує зниження частки бур'янової рослинності на рівні 75%.

Ціна вказана за банку 500г.
бату нертус

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду