НС 101 кукурудза Нертус

НС 101 кукурудза Нертус
Нема в наявностi

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

кукуруза нс101, нс101 Нертус, 101 Нертус, кукуруза нс 101, посевмат нс 101 Нертус, кукуруза нс 101 цена, купить посевмат кукурузы нс 101

Вартiсть: 2 000 грн

Опис

НС 101 Кукурудза
Фасовка: мішок 80000нас.
У нашому магазині можна купити за вигідною ціноюза осевной матеріал НС101 врожаю 2015 від відомого на українському ринку виробника продукції для аграрної галузі «Нертус».
Характеристика: НС101 багатьма експертами вважається одним з кращих представників гібридних сортів кукурудзи, призначених для вирощування на зерно. НС101 - це середньо-ранньостиглий гібрид з ФАО 190 (період дозрівання - 97-100 днів), який був виведений сербської селекцією без застосування генно-модифікованих організмів. В українському реєстрі присутній з 2001 року.
Переваги:
• Рослини демонструють хороші темпи зростання;
• Сорт гібрида відрізняється високими показниками врожайності;
• Має підвищену стійкість до посушливої ​​температурі;
• Характерна висока стійкість до вилягання і інших несприятливих зовнішніх факторів;
• Висока толерантність на генетичному рівні до широко поширених хвороб сільськогосподарських культур (фузаріоз, гельмінтоспоріоз, пухирчаста сажка та ін.);
• Однаково підходить для вирощування як у степовій, лісостеповій зонах України (рекомендовані) і в зоні Полісся.
Особливості гібридного сорту: Розвинені рослини кукурудзи мають потужну кореневу систему, потужні еластичні стебла і при хорошому мінеральному живленні досягають у висоту в середньому 230-245 см. Формують качан циліндричної або конусоподібної форми з 14 рядами зерен. У процесі дозрівання зерна швидко віддають вологу. Показники потенційної врожайності залежать від зони вирощування, проте в середньому складають приблизно 100 ц / га.
Досвідчені вирощування показали, що найкраще свій потенціал по урожаю гібрид реалізує в кліматичних і грунтових умовах Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській, Запорізької областей.
Гібрид кукурудзи НС 101 з ФАО 190 відмінно підходить для застосування в якості пожнивної культури на полях, раніше засіяних зерновими колосовими або на яких вирощувалися овочеві культури.Оптімальним для якісного запилення рослин є посів за схемою 6: 2 (два ряди батьківській лінії і шість - материнської ).
НС 101 також можна вирощувати і для отримання силосу. У такому випадку потенційний показник врожайності становить близько 500 ц / га.
Оптимальна густота рослин при вирощуванні на зерно повинна становити: у степу - 60-65 тис / га, лісостепу - 75-80 тис / га. Перед скошуванням на силос - 90 тис / га.
нс 101 нертус фото кукуруза нс 101 нертус

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

ДМС Локус (ФАО 210)

0

ДМС Локус – гібрид кукурудзи середньоранньої групи стиглості (індекс ФАО 210), розроблений відомою м..

Вартiсть: 2 960 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду