ДМС Локус (ФАО 210)

ДМС Локус (ФАО 210)
В наявності

Виробник: Маїс

Кукурудза

Вартiсть: 2 960 грн

Опис

ДМС Локус – гібрид кукурудзи середньоранньої групи стиглості (індекс ФАО 210), розроблений відомою маркою MAIS. Призначений до вирощування по всій території України, може чудово пристосовуватися до всіх територіально-кліматичних зон нашої країни (Полісся, степ та лісостепові регіони). Має загальний вегетативний період 104 – 109 днів (у залежності від району вирощування). Тому купити ДМС Локус – це цілком слушне рішення для будь якого зернового господарства, яке піклується про отримання добрих врожаїв. 

Показники врожайності даного гібриду у різних регіонах знаходяться у межах 79 – 109 Ц/Га. При оголошеному розробником потенціалі врожайності на рівні 136 Ц/Га. Також цьому гібридові притаманна висока енергія зростання у на перших стадіях життєдіяльності. Мінімальна температура ґрунтів при висіві 10° – 11° С. 

Тип зернини – кременистий, рядів зерен на качані 14 – 16. На останніх стадіях вегетації у сім’янки наявна властивість до швидкої втрати вологи, тип дозрівання – сухість листової маси. Холодостійкість середня, стійкість до вилягання вища за середню  своєму класі. 

Крім цього ДМС Локус добре протистоїть більшості відомих хвороб кукурудзи, перш за все це може стосуватися пухирчастої та летючої сажок. А також доволі стійкий щодо решти захворювань. 

Вдало протистоїть кукурудзяному метелику та іншим комахам-шкідникам. Одні з найвищих показників стійкості до посухи та довготривалої нестачі зволоження. Чудово адаптований до більшості агротехнологічних заходів, що застосовуються у сучасному зерновому аграрному виробництві. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

НС 101 кукурудза Нертус

5

НС 101 Кукурудза Фасовка: мішок 80000нас. У нашому магазині можна купити за вигідною ціноюза осевн..

Вартiсть: 2 000 грн
Купити
ДБ Хотин ФАО 250

0

ДБ Хотин – це простий, модифікований стабільний та високоврожайний гібрид кукурудзи. Результат спіль..

Вартiсть: 1 700 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду