Кукурудза Любава 279 МВ
Самовивіз
На карту Приват24
Безготівковий розрахунок
Опис
Любава 279 МВ, характеристика гібрида Кукурудзи:
Посівна одиниця: 80 тисяч насінин , ФАО 270.
Простий модифікований гібрид кукурудзи Любава 279 МВ є одним з найпоширеніших для вирощування через свою високу врожайність і рентабельності. Підходить для культивації в зоні степу, лісостепу і Полісся, проте рекомендується до посіву на територіях з кращим зволоженням. Найвищу продуктивність даний гібрид демонструє на грунтах і в кліматичних умовах Полтавської, Кіровоградської, Вінницької, Черкаської областей, де може вирощуватися як на зерно, так і на силос.
Відноситься до середньоранніх сортів. До Державного реєстру було включено в 2004 році. Оригінатори насіння - Інститут сільського господарства степової зони НААНУ і ТОВ "НПАК" Степова ".
Рослини кукурудзи гібрида Любава 279 МВ НЕ кущаться і мають порівняно високий зріст - 250-270 см. Качан має циліндричну форму, довжину 22-23 см і кріпиться на висоті 100-105 см. Стрижень качана - червоний, з 16 рядами зерен жовтого кольору і кремнисто-зубовидной форми.
Особливості гібриду:
• Надзвичайно стійкий до ураження хворобами і пошкодження шкідниками;
• Високостійкий до вилягання і стеблового ламкості;
• Без проблем переносить посуху і холоду;
• Висока технологічність;
• Чутливий до високого агрофону;
• Високі показники врожайності - потенціал 12-13,5 т / га (зерно), 50-65,0 т / га (силос);
• Висока насіннєва продуктивність;
• Має хорошу реакцію на поліпшення умов вирощування.
Рекомендації: Оптимальна густота рослин кукурудзи гібрида Любава 279 МВ для зони Степу становить 50-55 тис. / Га, для лісостепу - 65-70 тис. / Га, для Полісся - 70-80 тис. / Га.
Додаткова інформація: Початки кукурудзи гібрида Любава 279 МВ мають закороткі обгортки, і часто верхівка качана виходить за її межі. Така особливість допомагає хорошому провітрювання і більш швидкому висиханню зерна. У той же час при вирощуванні даного гібрида в південних областях, де поширена бавовняна совка, потрібно дуже уважно стежити за станом рослин і своєчасно проводить захисну обробку, оскільки шкідники легше проникають під обгортку качанів.