compare_arrows0

ТД Гермес

  • Сортувати
more_vertАнтей (стандарт/екстра)
1 485 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Антей (стандарт/екстра)close

      Антей – простий міжлінійний високоурожайний гібрид соняшника, призначений для вирощування за технологією "СУМО". Рекомендований для культивації в лісостеповій та степовій зонах України, хоча може демонструвати непогану результативність і на території Полісся. Гібрид відноситься до середньо-ранньостиглої групи.       Постачальник: українська компанія ТД..

more_vertБогдан соняшник
1 971 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Богдан соняшникclose

Богдан – простий міжлінійний високоурожайний гібрид соняшника, призначений для вирощування за технологією "Чисте поле". Рекомендований для культивації в зонах лісостепу та степу, де здатен найкраще реалізувати свій потенціал. Водночас випробування довели його спроможність давати хороший урожай і в Чернігівській та Сумській областях. Гібрид є новою розробкою на вітчизняному ринку насіннєвого матері..

more_vertМеркурій соняшник
1 215 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Меркурій соняшникclose

Меркурій – простий крупнозернистий гібрид соняшника, який не має обмежень щодо вирощування в певних природно-кліматичних зонах, однак рекомендований для центральних та південно-східних областей України. Відноситься до середньо-ранньостиглої групи.  Постачальник: ТД "Гермес" – український виробник насіннєвого матеріалу унікальних гібридів соняшника.Характеристика: На початковому етапі схо..