Джин фумігант 1кг

Джин фумігант 1кг
В наявності

Виробник: АЛЬФА СМАРТ АГРО

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити джин, джин ціна, фумігант джин, ціна фумігант джин, ціна фумігація джин, джин альфа фумігант, фосфід алюмінію, небезпека джин, характеристика фумігант джин, фумігація в машині, фумігувати зерно в причепі

Вартiсть: 800 грн

Опис

Фумігант Джин

Тара: пляшка 1 кг.

Опис: Джин – це засіб для фумігації зерна в закритих приміщеннях будь-якого типу, представлений компанією "АльфаСмартАгро". Поставляється в таблетках. Препарат ефективно знищує практично всіх основних комах-шкідників та гризунів незалежно від стадії їхнього розвитку. Може однаково результативно застосовуватися для захисту зерна, яке зберігається насипом і в мішках. 

Дія: В основі фуміганту Джин лежить фосфід алюмінію. Цей компонент під впливом атмосферного повітря перетворюється в фосфін і вуглекислий газ з виділенням аміаку. В результаті впливу на шкідників у тих блокується процес метаболізму, а в організм перестає надходити кисень. Наслідком цього є параліч центральної нервової системи шкідників і їхня неминуча загибель. Ефект проявляється вже через добу після застосування препарату, однак для максимально результативного впливу потрібно 60-72 години.

Особливості препарату:

Ефективно знищує різні види шкідників зерна, включаючи карантинні;

Характеризується швидким впливом на ЦНС комах і гризунів;

Може застосовуватися для захисту зерна різного класу (продовольче, фуражне і т.д.);

Не впливає на якісні характеристики зерна.
фумигация зерна

Умови застосування: Таблетки для фумігації можна розкладати в зерносховищах або будь-яких інших закритих об’єктах вручну чи за допомогою передбачених для цього  дозаторів. Для захисту зерна, яке зберігається насипом, використовують спеціальний зонд. Фумігацію оптимально проводити при температурі повітря від +10°С до +25°С. У складі бригадами повинно бути не менше 3-х осіб, повністю забезпеченими засобами індивідуального захисту.

Невеликі партії зерна з висотою буртів не більше 2,5 м для підсилення ефекту слід накривати плівкою, але з облаштуванням каркасу, щоб залишався простір для вільного доступу повітря. 

Застереження: Фумігант Джин не можна застосовувати разом з іншими хімікатами, а також в приміщеннях, попередньо вимитих великою кількістю води. Це пов’язано з тим, що контакт таблеток з рідиною може викликати самозаймання. Крім цього, не дозволяється проводити фумігацію виключно однією людиною або за температури повітря ззовні чи всередині приміщення вище +35°С і нижче +10°С. Також забороняється використання препарату поблизу житлових приміщень (якщо відстань менша 200 м) і виробничих об'єктів (якщо відстань менша 100 м).


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Диктатор фумігант 1,5кг

0

Діюча речовина: Фосфід алюмінію, 560 г/кгПрепаративна форма: Таблетки (банка 1,5кг)Механізм діїДіюча..

Вартiсть: 1 200 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду