Астаміл гербіцид

Астаміл гербіцид
В наявності
Вартiсть: 300 грн

Опис

Астаміл – гербіцид, що застосовується для захисту сільськогосподарських культур. Системний гербіцид післясхідної дії, використовується для комплексного контролю всього спектра бур'янів злакового типу та ряду дводольних однорічних бур'янів, що ростуть на полях, зайнятих посівами кукурудзи.

Основна речовина, що діє, у складі Астаміл – нікосульфурон, хімікат з номенклатурного ряду сульфонілсечовини. Високоефективний засіб, що якісно впливає на процеси біосинтезу в структурі бур'янів. Що уповільнює розподіл клітин у рослинних організмах, пригнічує їх зростання і призводить до швидкого відмирання.

Норма витрати: 1,0-1,25л/га

Переваги препарату:

• Високий рівень трансламінарних властивостей, завдяки чому речовина швидко всмоктується тканинами рослини, не видаляється опадами з їхньої структури та лікувальна дія починається протягом 2 – 4 годин з моменту внесення;

• Комплексний лікувальний ефект, що складається як у придушенні зеленої маси, так і кореневих систем;

• Виборча спрямованість дії, внаслідок чого культурні рослини не зазнають негативного впливу. Також не зафіксовано несприятливих ознак для подальшої сівозміни на оброблених площах;

• Препарат нечутливий до погодних умов, різких змін температури та інших факторів.

З метою отримання максимального ефекту від застосування важливо дотримуватись рекомендацій виробника, зазначених в інструкції до засобу. Для препарату Астаміл мають значення такі показники, як стадія внесення, показники температури навколишнього середовища, видовий склад бур'янів та інше. Є деякі обмеження щодо рекомендованих обробних заходів після внесення хімікату та сумісності з іншими засобами агрохімії. У зв'язку з цим нагадаємо про обов'язкове вивчення інструкції перед безпосереднім застосуванням у господарствах.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Тривіум 0,5кг

0

Новий гербіцид для захисту посівів кукурудзи Тривіум - це серйозний крок вперед для вирішення нелегк..

Вартiсть: 2 800 грн
Купити
Кукурудза ЛФ Турбо

0

Склад мікродобрива Кукурудза Турбо:L-амінокислоти 10 %Марганець (Mn) 5,5 %Азот (N) 10 %Мідь (Cu) 3.5..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду