Юпітер гербіцид

Юпітер гербіцид
Нема в наявностi
Вартiсть: 185 грн

Опис

Гербіцид Юпітер
Фасовка: пластикова каністра 10 л.
Призначення: Гербіцид системної дії Юпітер на основі імазетапіру від виробника «Агросфера» (Україна) призначається для боротьби з поширеними однорічними і багаторічними двосім'ядольних, а також злаковими бур'янами на полях, засіяних горохом і соєю. У світі в сільськогосподарському виробництві його також застосовують на посівах стійких до гербіцидів гібридів соняшнику, люцерни, люпину.
Дія: Компоненти препарату швидко вбираються в організм рослин через листя та коріння, після чого швидко переміщається і накопичується в тканинах. У результаті дії імазетапіру в бур'янах порушується процес синтезу ДНК, що зупиняє поділ клітин і ріст в цілому. Гербіцид Юпітер починає впливати відразу після потрапляння на рослини. Порожня їх загибель спостерігається в період від 2-х до 8 тижнів.
Переваги препарату:
• Гербіцид Юпітер характеризируется тривалим періодом дії;
• Для досягнення максимальної ефективності достатньо всього однієї обробки за сезон;
• Може застосовуватися навіть до появи сходів культури (протягом 2-3 днів після висіву насіння або ще до їх висадки в грунт) або після періоду активної вегетації;
• Для гербіциду характерний широкий діапазон допустимих при внесенні температур;
• При відсутності нових сходів бур'янів препарат ефективний протягом усього вегетаційного періоду;
• Юпітер малотоксичний для млекопитающихся, риб і бджіл (III клас небезпеки).
Особливості застосування: При обприскуванні полів до появи сходів культури гербіцид вноситься наземним способом. Для збереження так званого гербицидного екрану протягом 2-3 тижнів після обробки не слід проводити міжрядний культивацію.
Оптимальний температурний режим для застосування Юпітера - від +10 до +25 ° С. Умовою ефективності препарату є відсутність дощу протягом 6 найближчих годин після обприскування. У спекотні дні процедуру рекомендується проводити з ранку або ввечері. Не можна вносити гербіцид при поривах вітру вище 3-4 м / с.
Додаткова інформація: На оброблених гербіцидом Юпітер полях на наступний сезон можна сіяти бобові, озиму і ярову пшеницю, жито, кукурудзу, люцерну, конюшину. Через 1,5 року допускається посів соняшнику, висадка картоплі, інших овочевих культур і однорічних трав. Через 2 роки можна сіяти цукрові та кормові буряки, озимий та ярий ріпак.
На оброблені гербіцидом поля не можна вносити препарати з групи сульфонілсечовин і імідазоліновв протягом усього періоду вегетації висаджених культур, включаючи пізню осінь. Не можна також змішувати препарат з протизлаковими гербіцидами.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду