Якість продукції. Сертифікати

   
По не офіційній статистиці на ринку препаратів агрохімічної галузі більше 50% відсотків продукції фальсифікат та підробка. В більшості випадків ці препарати підробляються в Україні або Китаї на новітньому обладнанні, але з заміною діючої речовини на більш дешеву або зі зменшенням концентрації. Такі препарати відрізняються занадто низькою ціною та якістю, при чому дуже важко впізнати підробку. Як приклад в каністри з наклейками препарату Євролайтінг Басф заливають найдешевший імазетапір 100г/л (аналог Півота, препарат у якого навіть сертифікований генерик дешевше в 2-2,5рази дешевше від Евролайтінгу, про підробку на основі імазетапіру навть не йде мова, нагадаємо що Півот це імазетапір 100г/л а Евролайтінг імазетапір 15г/л!+ імазамокс 33г/л.)
   Ми наполегливо не рекомендуємо використовувати препарати сумнівної якості. У нас представлені тільки оригінальні сертифіковані товари!
  Всі товари мають повний пакет документів, кожен клієнт нашої компанії може отримати сертифікат якості саме на ту партію товару, яка була придбана!

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной