Якість продукції. Сертифікати


   
По не офіційній статистиці на ринку препаратів агрохімічної галузі більше 50% відсотків продукції фальсифікат та підробка. В більшості випадків ці препарати підробляються в Україні або Китаї на новітньому обладнанні, але з заміною діючої речовини на більш дешеву або зі зменшенням концентрації. Такі препарати відрізняються занадто низькою ціною та якістю, при чому дуже важко впізнати підробку. Як приклад в каністри з наклейками препарату Євролайтінг Басф заливають найдешевший імазетапір 100г/л (аналог Півота, препарат у якого навіть сертифікований генерик дешевше в 2-2,5рази дешевше від Евролайтінгу, про підробку на основі імазетапіру навть не йде мова, нагадаємо що Півот це імазетапір 100г/л а Евролайтінг імазетапір 15г/л!+ імазамокс 33г/л.)
   Ми наполегливо не рекомендуємо використовувати препарати сумнівної якості. У нас представлені тільки оригінальні сертифіковані товари!
  Всі товари мають повний пакет документів, кожен клієнт нашої компанії може отримати сертифікат якості саме на ту партію товару, яка була придбана!


Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду