Хломеквид регулятор росту

Хломеквид регулятор росту
Нема в наявностi

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

хломеквід Нертус, хломеквід купити, хломеквід ціна, регулятор росту хломеквід, хломеквід регулятор росту, хломеквід Нертус купити, ціна хломеквід, купити хломеквід

Вартiсть: 370 грн

Опис

Регулятор росту Хломеквид (Хлормекват-хлорид 750г/л)
Фасування: пластикова каністра об’ємом 20 л 
Призначення: концентрований препарат використовують для регуляції росту та розвитку зернових сільськогосподарських культур. Особливо ефективний при використанні інтенсивних технологій вирощування. Хломеквид після потрапляння до клітин блокує розмноження гормонів, які спричиняють швидке видовження рослин. Тим самим він сприяє формуванню в них міцного стебла та розгалуженої кореневої системи. 
Препарат може використовуватись на посівах злакових (ячмінь, пшениця) та дводольних культур (ріпак). У першому випадку це підвищує стійкість рослин до полягання за рахунок міцного стебла, а в другому – сприяє їх компактності за рахунок перенесення енергії росту зі стебла до кореневої системи.
Запобігання переростанню та жорсткість стебла дозволяє суттєво зменшити втрати зерна при збиранні врожаю. 
Застосування
Для обробки полів препаратом використовують наземне обприскування. Важливо дотримуватися рекомендованої фази росту рослин. Найефективніша дія Хломеквиду на зернові культури проявляється в період кущення, до появи першого вузла. У випадку більш раннього чи пізнього внесення препарату, стримуючий ефект видовження стебла стає слабшим.На посівах озимого ріпаку Хломеквид застосовують при появі у рослин 4-6 листків. 
Оптимальною температурою для внесення препарату є +12…+20°С. Невелика паморозь, спека чи тривала посуха суттєво знижують його ефективність. Також не бажано обприскувати посіви, якщо є ймовірність опадів в найближчі години. Найкраще, коли обробка Хломеквидом відбувається ,як мінімум, за 24 години до ймовірного дощу. 
Додаткова інформація
Регулятор росту рослин Хломеквид сумісний з більшістю препаратів інсектицидної та фунгіцидної груп. У той же час забороняється його використовувати в сумішах з добривами, в першу чергуз азотними. Ігнорування цієї заборони загрожує токсикацією рослин. 
Також не треба застосовувати препарат у стресовий період для рослин, пов'язаний з погіршенням погодних умов, та на пізніх посівних площах зернових культур. 

хломеквид цена
Ціна вказана за 1 літр регулятора росту Хломеквид.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду