Вольник Супер

Вольник Супер
В наявності
Вартiсть: 523 грн

Опис

Вольник Супер – високоефективний гербіцид системного типу передпосівного використання із неселективним характером дії. Призначений для обробки площ, що стоять під парою, відведених під сади та виноградники, а також земель несільськогосподарського використання. Хімікат ефективний проти широкої номенклатури різновидів бур'янів однорічного та багаторічного типу. Має десикантну дію.

Формою поставки є висококонцентрований водорозчинний склад, призначений для приготування бакових сумішей, що вноситься в оброблювані ґрунти методами обприскування.

Діюча речовина у складі гербіциду Вольник Суперкалієва сіль гліфосату. Речовина належить до групи хімікатів-похідних гліцину, механізм його впливу на оброблені рослини полягає у уповільненні та повній зупинці процесів біосинтезу ароматичних амінокислот, необхідних для живлення рослинного організму. У зв'язку з чим відбувається згасання всіх процесів життєдіяльності та відмирання.

Перші ґрунтовні ознаки активності хімікату на бур'янах з'являються через кілька діб після внесення, повна загибель шкідливої ​​рослинності відбувається протягом 10 – 20 днів. Перевагами Вольник Супер можна назвати:

• Широкий спектр дії, що включає стійкі види бур'янів;

• Наявність у складі агрохімікату поверхнево-активних компонентів, що забезпечують хороший рівень ефективності та її малу залежність від погодних умов після внесення гербіциду;

• Системний характер обробок гарантує високий ступінь очищення площ, що позначиться як подальші агротехнічні заходи;

• Наявність десикантного ефекту забезпечить більш високий рівень урожаїв.

Препарат має риси сумісності з більшістю інших агротехнологічних засобів, проте часом рекомендується контрольне змішування з тестуванням реальної сумісності.
Рекомендації щодо дозування та найбільшої ефективності застосування наведені в інструкції до хімікату.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити
Рауль гербіцид (20л, 1л)

0

Гербіцид Рауль (Китай/Україна) Діюча речовина гербіциду ізопропіламінна сіль гліфосту 480г/л (Раунд..

Вартiсть: 275 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду