Вікінг протруйник

Вікінг протруйник

Виробник: Нертус
Артикул: Викинг
Наявність: В наявності
387 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

Протруйник Вікінг Нертус
Д.Р.: тирам 200г / л + карбоксин 200 г / л (протруйники аналоги: Вітавакс 200 ФФ Кромтон)
Тара: каністра 20л
Ціна вказана за 1л протруйника Вікінг Нертус
Виробництво: Угорщина

Призначення: високоефективний препарат контактно-системної дії застосовується в основному для протруювання посівного матеріалу зернових колосових культур. Може також використовуватися для обробки насіння кукурудзи, льону, гороху та ріпаку. 

Дія: В основі препарату Вікінг лежать такі діючі компоненти, як карбоксин та тирам. 
Карбоксин потрапляє в насіння та частково в паростки рослин, знищуючи наявні збудники поширених хвороб (гниль, сажкові грибки). Тирам – попереджує та усуває зовнішні інфекційні впливи (пліснявіння, загнивання сходів). 

Застосування: Для підвищення ефекту, насіннєвий матеріал перед протруюванням треба відкалібрувати, очистити від пилу, рослинних залишків та інших домішок. Протруювання бажано проводити не раніше, як за 7-14 днів до запланованої сівби. Це допомагає максимально захистити поверхню насіння від небезпечних інфекцій. 

Показник вологості насіння повинен бути на 1% нижчим від стандартної норми, це необхідно для запобігання підвищення вологості після протруєння, яке може негативно вплинути на характеристики схожості.

Для рівномірності покриття посівмату захисною плівкою, необхідно постійно слідкувати за дотриманням пропорцій між кількістю насіння, яке пропускається через протруювальну машину, та кількістю робочого розчину. Останній варто весь час перемішувати і не залишати на довгий час у спокійному стані. Контроль за якістю протруєння можна здійснювати за допомогою барвника, що входить до складу препарату.

Переваги: Протруйник Вікінг здатен забезпечити надійний захист проростків від багатьох розповсюджених хвороб. У його складі є прилипач, який дозволяє тривалий час утримувати захисну плівку на поверхні насіння. Препарат не становить небезпеки для людини та навколишнього середовища, а також є сумісним з більшістю основних агрохімікатів, що використовується для обробки насіннєвого матеріалу. 

протравитель викинг
применение викинг нертус

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной