compare_arrows0
На складі
Венцедор Протруйник
Венцедор Протруйник
  • favorite_border
  • compare_arrows

Венцедор Протруйник


starstarstarstarstar

1 відгуків
240 грн
АЛЬФА СМАРТ АГРО
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline
Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.

Протруйник Венцедор – надійний захист для більшості культур
Венцедор – протруювач аграріїв «Альфа Насіння» (Альфа Хімгруп), який розрахований на обробку посівів більшості культур. Перелік хвороб, від яких засіб виліковує або захищає, також вражає. За якістю та широким спектром дії препарат порівнюють з англійським протруювачем Вітавакс Кромптон та німецьким фунгіцидом Ламардор ПРО. Але український Венцедор (у народі – Венседор) популярний серед вітчизняних землеробів через значно нижчу ціну, ніж вартість іноземних оригінальних протруйників.
Особливості препарату Венцедор від «Альфа Хімгруп»
Протруйник є фунгіцидом контактно-системної дії. Він містить дві діючі речовини, що своїм впливом захищають від багатьох хвороб, знезаражують насіння та регулюють його ріст. Венцедор – суміш 25 г/л тебуконазола та 400 г/л тирама. Завдяки цьому препарат добре підходить як протруйник пшениці, ячменю, кукурудзи, льону-довгунця, овесу, проса та ін.
Тебуконазол діє на паросток всередині. Тирам – зовнішній захист, який має вражаючий вплив саме на клітини шкідливих бактерій, інфекцій тощо. Концентрація хімічних речовин та їх вплив є безпечними для врожаю та споживачів зерна (людей, тварин). Важливо триматися правил використання препарату.
Фунгіцид впливає на поверхню та середину насіння, грунта, пригнічує розвиток патогенів (плямистості, септоріоза, борошнистої роси, гельмінтоспоріозна та ін.) навколо посіву. Препарат захищає від:
•    Загнивання кореневої системи через бактерії;
•    Сажкової хвороби;
•    Пліснявіння та розвитку інших грибків;
•    Насіннєвої та грунтової інфекції;
Протруйник насіння Венцедор уповільнює наземний розвиток рослини, але стимулює кореневу систему. Він не впливає на енергію проростання та схожість насіння.
Як застосовують фунгіцид Венцедор
Протруювач випускається у вигляді концентрату. Його розводять у воді, після ретельного збовтування каністри. Норми витрат подаються виробником, згідно його спостережень на власних полях (дивіться у таблиці). В середньому, змішують 10 літрів води та 1,0-1,2 літри фунгіциду на тону насінин. Кількість Венцедору та води залежить від зернової культури та виробничих умов.
Протруювання насіння проводиться за 7-14 днів до посіву. Для кращого розпилювання використовують спеціальні машини, що працюють напіввологим методом. Посівний матеріал очищують та калібрують. Частинки зернин, пил та домішки можуть знизити ефективність обробки, оскільки речовина зв’язується.

Протруйник Венцедор «Альфа Насіння» – оптимальне економне рішення для захисту посівів. Ефективність препарату підтверджується високими результатами здорових врожаїв компанії «Альфа Хімгруп».

купити венцедор альфа

  • mode_editНаписати відгук
    account_circle
    mode_edit Увага: HTML не підтримується!