Вебб гербіцид

Вебб гербіцид
Архівний товар

Виробник: БЕСТ/BEST

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Вебб ЗЗР, Вебб ціна, Вебб гербіцид, Вебб бест Вебб, аналог гранстар Вебб, Вебб агрохімія

Вартiсть: 1 027 грн

Опис

Гербіцид Вебб на озимину

Тара: флакон 500 гр.
Опис: Системний селективний гербіцид Вебб від компанії BEST призначений для використання в аграрному секторі для пригнічення та знищення однорічних і деяких багаторічних дводольних бур'янів переважно на посівах ярих або озимих зернових колосових культур. Може також застосовуватися на посівах стійкого до сульфонілсечовини соняшника. Поставляється у вигляді водорозчинних гранул.
Механізм дії: Діючим компонентом гербіциду Вебб виступає трибенурон-метил. Ця речовина здатна проникати в організм рослин не лише через надземну частину, а й коріння, хоч і рідше. Внаслідок її впливу в організмі відбуваються незворотні перетворення, які ведуть до поступової загибелі бур'янів. Зокрема, пригнічується синтез життєво важливих амінокислот та процес кліткоподілу. Повне винищення чутливих до препарату рослин спостерігається через 10-20 днів з моменту обприскування. Перші ж симптоми ураження стають помітними на 5-8 день, коли на листя з'являється хлороз і некроз.

КультураНорма застосування гербіциду, г/га
Озима пшениця15-25
Ярий ячмінь15-20

Особливості препарату:
Має широкий часовий діапазон використання;
Знищує широкий спектр бур'янів, в тому числі стійкі стійких до 2,4-Д;
Забезпечує тривалу захисну дію – до 30 днів з моменту внесення;
Зменшує гербіцид ний вплив на грунт;
Не має обмежень по сортах при  застосуванні на зернових культурах; 
Не фітотоксичний для культур;
Може використовуватися з більшістю агрохімікатів, в тому числі для посилення дії;
Безпечний для людини, бджіл та птахів.
Умови застосування: Гербіцид Вебб необхідно вносити, орієнтуючись на стадію розвитку бур'янів. Найкраще обприскування проводити, коли в однорічників вже утворилося 2-4 листки, а багаторічники перебувають на стадії розетки. В цей період гербіцидна дія буде найбільш ефективною.
З цією ж метою варто враховувати густоту посівів та ступінь їхнього засмічення. Якщо обидва показники високі, то рекомендується використовувати максимальний об'єм робочого розчину. Якщо посіви зріджені, присутні важко викорінюванні бур'яни або тримається суха і спекотна погода, варто додавати поверхнево-активні речовини, які забезпечують краще змочування рослин робочим розчином. Однак це не стосується випадків обприскування посівів вівса, де ПАР використовувати не треба.
Проводячи обробку, варто також пам’ятати, що ефективнішій дії препарату сприяє тепле вологе середовище. Водночас ймовірні опади протягом наступних 3-х годин можуть частково змити краплі робочого розчину з поверхні рослин та суттєво зменшити якість від застосування гербіциду.
Попередження: Гербіцид Вебб забороняється використовувати разом з інсектицидами фосфорорганічних груп. Не рекомендується також проводити обприскування при температурі нижче +12°С або вище +25°С та при вологості повітря нижче 50%.
Додаткова інформація: Механічні роботи на оброблених гербіцидом полях можна виконувати через три доби.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду