Девайс Ультра гербіцид

Девайс Ультра гербіцид

Виробник: АЛЬФА ХІМГРУП / ALFA SEEDS/ АЛЬФА СМАРТ АГРО
Артикул: Девайс Ультра
Наявність: Відсутній
540 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 10

Гербіцид Девайс Ультра

Фасовка: пластикова каністра 10 л
Призначення: Рідкий концентрований гербіцид Девайс Ультра від компанії «Альфахімгруп» є комбінованим препаратом системної дії, який призначений для захисту посівів соняшнику від злакових і дводольних бур'янів. Застосовується в післясходовий період при використанні технології вирощування культури «Чисте поле».
Дія: До складу препарату входять імазамокс і імазапір. Обидві речовини поглинаються листової поверхнею і кореневою системою бур'янів, переміщаючись всередині організму і накопичуючись в точках зростання. Внаслідок цього поступово порушується синтез ДНК, що призводить до уповільнення розвитку, а потім і повної загибелі бур'янів. Іноді після застосування гербіциду, Девайс Ультра у листя соняшнику може виникати пожовтіння. Однак воно не становить небезпеки культурі і не позначається негативно на показниках врожайності. Як правило, симптоми пожовтіння зникають у соняшнику через 14 днів після внесення гербіциду. Причиною їх виникнення є несприятлива погода (заморозки, посуха) та інші стресові ситуації для культурних рослин.
Особливості застосування: Найбільш ефективно вносити гербіцид Девайс Ультра в період початкового розвитку бур'янів (фаза до 4-х листків), однак не варто обприскувати поля до фази двох справжніх листків у соняшників.
На ефективність дії препарату негативним чином може вплинути дощ, який пройде через годину після обробки. Ґрунтова активність гербіциду може знизитися на площах з мінімальним обробітком грунту і при наявності великої кількості пожнивних залишків.
При використанні Девайс Ультра протягом 10 днів не можна проводити будь-які механічні обробки соняшнику, оскільки вони порушують гербіцидний «екран». Щоб уникнути посилення дії агрохімікату і подальшого гноблення культур, не рекомендується застосовувати його разом з іншими засобами захисту рослин ..
Додаткова інформація: Після внесення гербіциду Девайс Ультра не рекомендується протягом 3-х років після застосовувати на поле препарати з групи імідазолінів, діючими речовинами в яких також виступають імазапір, імазамокс або імазетапір.
При низькому рівні кислотності грунту і недостатній кількості опадів за сезон розпад діючих речовин гербіциду Девайс Ультра проходить повільніше.

Спосіб застосування і норми витрат гербіциду Девайс Ультра

Культура
Об'єкти
Норма витрати гербіциду Девайс Ультра, л/га
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Злакові та дводольні бур'яни
1,0-1,2*

Спосіб обробки: Обприскування посівів у фазі 4-х листків культури та на початкових фазах розвитку бур'янівсхема на девайс ультра

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной