НС КНЕЗ екстра

НС КНЕЗ екстра
Нема в наявностi

Вартiсть: 370 грн

Опис

Насіння гібриду соняшнику «НС Кнез»

«НС Кнез» – середньоранній гібрид соняшнику рільництва Сербії з підвищеною стійкістю до всіх рас вовчка на генному рівні, боротьба з якою з року в рік стає все більш актуальною для території України. Навіть в тих регіонах, де ця проблема раніше не проявляла себе. Насіння «НС Кнез» легко адаптується до різноманітних агроекологічних умов. Запорука успіху – багаторічний досвід. Ось уже 25 років сербські селекціонери успішно виводять гібриди спеціально для ринку України.

«НС Кнез» стійкий до вовчка

Гібрид здатний дати хороший врожай в умовах високої засміченості агресивного вовчка. Він не вилягає, не обсипається, стійкий до несправжньої борошнистої роси та посухи, високо толерантен до хвороб. Рослини з міцним і потужним стеблом середньої висоти. Кошик рівний, тонкий, швидко і рівномірно висихає, діаметром 22-26 см. У фазі початку бутонізації може повністю закривати та затіняти ґрунт. Листя середнього розміру, форма – сердцеподібна. Розгалужена і дуже потужна коренева система. 

До основних характеристик можна віднести:

Період вегетації до 115 днів, в залежності від регіону.

Висота рослини, залежить від агрофону, – від 155 до 170 см.

При оптимальних погодних умовах врожайність складе до 46 ц / га.

Вміст протеїну 16-18%, олійність – 46-49%.

Насіння гібрида середнього і великого розміру.

Стійкість до вовчка на генному рівні 7 рас +.

Висока посухостійкість 9-10 балів.

За оптимальних умов, своєчасній обробці і правильному догляді «НС Кнез» дає унікальну можливість сільськогосподарським товаровиробникам отримати хороший урожай, навіть в умовах посухи і сильної засміченості полів вовчка в регіонах України.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду