Тюдор фунгіцид

Тюдор фунгіцид
В наявності

Виробник: БЕСТ/BEST

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Тюдор бест, Тюдор фунгіцид, Тюдор ЗЗР, Тюдор флутриафол, фунгіцид Тюдор купити, фунгіцид Тюдор ціна, Тюдор бест застосування

Вартiсть: 407 грн

Опис

Тюдор добре відомий фунгіцид, в усьому світі його знають як Імпакт і використовують для обробок по вегетації. Тюдор - системний фунгіцид, застосовується проти грибних патогенів на зернових, буряках, сої, кави, кукурудзі та ріпаку. Препарати з діючою речовиною флутриафол 250г / л зареєстровані більш ніж в 50 країнах світу.
Флутріафол належить до класу триазолов.
Тюдор має виражені системними властивостями і це забезпечує ряд переваг в порівнянні з іншими фунгіцидами.

Фунгіцид Тюдор, Бест застосовується для обробок по вегетуючих рослинах. Після обприскування флутриафол швидко проникає в листя рослин і поширюється по рослині.

   Механізм дії:
Тюдор здатний швидко проникати через поверхневі покриви листя, що призводить до швидкого поглинання діючої речовини. Ця властивість флутріафол обумовлює одну з унікальних особливостей фунгіциду Тюдор - його високу дождеустойчівость. Опади випали через 0,5 години після обробки не роблять впливу на ефективність фунгіциду.

Фунгіцид швидко пересувається в тканинах рослини і починає працювати негайно після внесення. Це гарантує те, що грибні патогени які інфікували посіви будуть знищені. Швидке куратівное дія означає, що флутриафол є ідеальним компонентом у сумішах з контактними фунгіцидами типу стробілуринів.

Захист від грибних хвороб починається практично відразу ж після обробки завдяки швидкому перерозподілу діючої речовини в рослині. При захисті рослин за допомогою фунгіцидів які не володіють цими властивостями завжди існує небезпека, що хвороба розвиватиметься на новому прирості або на частинах рослин куди препарат не потрапив.

Здатність діючої речовини перерозподілятися всередині рослини означає також, що ще не розкрилися листя опиняються під захистом фунгіциду, тому вони пересуваються в них з обробленого стебла. Захист ще непоявівшіхся листя є надзвичайно важливою властивістю особливо при захисті швидко розвиваються культур, таких як зернові.

Таким чином Тюдор це ефективний фунгіцид при застосуванні до початку інфекції, так і відразу ж після появи перших ознак хвороби.

Спектр дії:

- Іржа бура (Puccinia recondita)

- Іржа жовта (Puccinia striiformis)

- Іржа стеблевая (Puccinia graminis)

- Септоріоз (Septoria spp.)

- Фузаріоз колоса (Fusarium spp.)

- Гельмінтоспоріоз (Helminthosporium spp.), Включаючи cетчатую плямистість (Drechslera teres) і темно-буру плямистість (Bipolaris sorokiniana = Helminthosporium sativum)

- Борошниста роса (Blumeria (Erysiphe) graminis)

- Жовта плямистість або піренофороз (Pyrenophora spp.)

- Ринхоспоріоз (Rhynchosporium spp.)

Лікувальна дія

Зернові, оброблені фунгіцидом Тюдор до появи симптомів хвороби, були ефективно захищені від септоріозу листя (Septoria tritici) протягом 28 днів. Діюча речовина флутриафол повністю викорінює жовту іржу (Puccinia striiformis).

Захисна (профілактична) дія
Максимальна стримування патогенної інфекції відбувається в тому випадку, якщо була проведена своєчасна обробка посівів, до розвитку хвороби. Тюдор володіє дуже хорошими захисними властивостями. Особливістю фунгіциду Тюдор є його відмінне дію проти видів іржі (P.striiformis and P.recondita). Якщо проводити обробку до того як хвороба проявиться, тривалість дії фунгіциду Тюдор Бест може бути 6-8 тижнів, іноді довше.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду