Тунка Limagrein
Самовивіз
На карту Приват24
Безготівковий розрахунок
Опис
Тунка – простий міжлінійний гібрид соняшника, який ідеально підходить для вирощування в лісостеповій та степовій зонах. Відноситься до рослин середньоранньої групи стиглості і відзначається невибагливістю до кліматичних умов, хорошим ростом і розвитком навіть при мінімальній або нульовій системах обробітку.
Постачальник: компанія "Лімагрейн", яка вважається насіннєвою компанією №1 в Європі та входить до четвірки кращих у світі.
Характеристика: Гібрид Тунка є середньорослим. Для нього характерна висока енергія росту на початковому етапі органогенезу, а середня висота дорослих рослин складає 150 см. Стебло – пряме, нерозгалужене. Кошик формується плоский і має діаметр орієнтовно 15,9 см Період активної вегетації гібриду в степовій зоні триває до 109 днів, в інших зонах – до 115.
Гібрид Тунка відзначається максимально високою стійкістю до засухи, холоду та інших стресових умов вирощування. Також він має середньо-високу стійкість до полягання, екологічну пластичність, добре адаптується до різних ґрунтів і не доставляє особливих проблем під час вегетаційного періоду. Гібрид стабільно забезпечує високу урожайність, в тому числі, завдяки генетичній здатності протистояти відраз 7-ми расам вовчка. Крім цього, він має хорошу стійкість до фомопсису та фомозу і появи різних видів гнилі: попелястої, білої, сухої.
Прогнозована потенційна урожайність гібриду Тунка за сприятливих умов може складати близько 50 ц/га. Практика вирощування в польових умовах демонструє, що реальна врожайність гібриду в середньому знаходиться на рівні 37-42 ц/га. Насіння відрізняється подовженою формою і чорно-сірим забарвленням, підвищеною олійністю (50-52%) і високим вмістом білка (16-17%). Маса 1000 зерен складає 73 грами.
Оптимальна густота посівів гібриду Тунка перед збиранням врожаю складає до 55 тис./га для територій з достатньою кількістю вологи і 50-55 тис./га – для регіонів з більш посушливим кліматом.
Рекомендації: Максимальну врожайність гібрид "Тунка" демонструє при дотриманні сівозміни, достатньому вмісті в ґрунті мінеральних компонентів та за умови позакореневого підживлення мікродобривами.