Триназон протруювач пшениці

Триназон протруювач пшениці
Нема в наявностi
Вартiсть: 290 грн

Опис

Тара: каністра 10 л.

Препаративна форма: текучий концентрат.

Виробник: компанія "Агрохімічні технології".

Опис: Системний фунгіцидний протруювач посівного матеріалу зернових культур. Захищає від низки найпоширеніших захворювань, знезаражуючи не лише насіння, а й прикореневу ґрунтову зону. Окрім профілактичної, має також і лікувальну дію у випадку, коли зараження рослин вже відбулося.

Зареєстрований в Україні для обробки посівного насіння озимої пшениці, але у світовій практиці також застосовується для протруювання насіння ярої пшениці, жита й тритикале.

Склад та механізм дії: Препарат Триназон КС складається з 2-х головних діючих компонентів: тритіконазол (20 г/л) і прохлораз (60 г/л). Перший має системну дію й забезпечує високий ступінь захисту проти поверхневих та підоболонкових патогенів під час проростання зерна та до фази кущення.

Другий елемент – має контактно-системну дію, що надає препарату лікувально-стримувальних властивостей та дезінфікує прикореневу зону. Завдяки цьому, пригнічуються гриби, які спричиняють кореневу гниль.

Характерні ознаки:

  • Може використовуватися для протруювання посівного насіння практично всіх зернових культур;
  • Високоефективний проти ґрунтової та насіннєвої інфекції;
  • Забезпечує захист проти всіх видів сажкових хвороб, борошнистої роси, септоріозу, різних видів кореневої гнилі, ламкості стебел плямистості листя й пліснявіння насіння;
  • Має тривалий період ефективної дії;
  • Сприяє утворенню здорової кореневої системи;
  • Стимулює формування в рослин більшої кількості продуктивних стебел;
  • Добре підходить для інтенсивних технологій рослинництва й при обмеженнях у сівозміні.

Умови застосування: Протруйник Триназон КС для профілактичної обробки зерна може використовуватися за 1-2 тижні до запланованого посіву або безпосередньо перед ним.

Рекомендована норма витрат складає 2-2,5 л препарату на 7,5-8 л води. Для обробки 1 т зерна потрібно в середньому приготувати 10 л робочого розчину.

КультураНорма витрати препарату, л/т
Пшениця озима2.0-2.5
Пшениця яра2.0-2.5

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду