Тринаванта протруйник

Тринаванта протруйник
В наявності
Вартiсть: 790 грн

Опис

Тринаванта - протруйник для насіннєвого матеріалу зернових культур комплексного типу. Володіє інсектицидно-фунгіцидною дією, характеризується широким спектром активності, як в відношенні збудників захворювань, так і комах-шкідників.

Крім того не виробляє Ретардантний ефекту на оброблене насіння, навпаки, справляє позитивний стимулюючий вплив особливо в початкових стадіях розвитку рослин.

Препарат Трінаванта показав високий рівень ефективності проти:

  • Збудників таких захворювань зернових: тверда (кам'яна) головешка, курна сажка, альтернаріоз, всі різновиди кореневих гнилей (гельмінтоспоріозні, фузаріозні, пітозние), септоріоз, сітчаста і оздоблює плямистості на ячмені, гнильні явища на сім'янки;
  • Личинок комах грунтового типу: хлібного жука (жук-кузька), дротяники, хлібної жужелиці;
  • Гризучих і сисних комах: злакові цикадки, злакова попелиця, а також личинки пшеничного мухи, гусениці озимої совки та ін.

Захисний ефект від застосування даного протруйника виявився можливим внаслідок наявності в його складі таких діючих речовин:

  • Дифеноконазол. Системний фунгіцид з групи триазолів. Його функцією є припинення біосинтезу ергостерину в клітинах грибних утворень. В результаті відбувається дестабілізація обмінних процесів в структурі грибів, з часом призводить до їх відмирання. Даний компонент характеризується слабкою водорозчинністю, внаслідок чого не вимивається з поверхні насіння, що пройшли обробку, навіть після їх внесення в грунт. І зберігає своє фунгіцидну дію протягом тривалого часу;
  • Азоксистробін. Фунгіцид комплексного типу з числа стробілуринів. Функціональна дія цієї речовини полягає в негативному впливі на митохондриальное дихання грибів. А також в пригніченні активності грибного міцелію і запобігання генерування суперечка. Комплексна дія хімікату обумовлено тим, що більша його частина залишається на поверхні обробленого насіння і після його потрапляння в грунт, дезінфікує прикореневу область, пригнічуючи патогенну флору в ній. А менша частка препарату (близько 30%) всмоктується в більш глибокі внутрішні тканини насіння, і надалі поширюється по утворювати рослині зсередини, і вже там продовжує фунгіцидну активність;
  • Тіаметоксам. Системний інсектицид класу неонікотиноїдів. Накопичується всередині семянки, далі переміщається в структуру паростка, і при спробі комах або їх личинок поживитися тканинами рослини, потрапляє в їх травну систему, звідки всмоктується в нервову систему і блокує її. Комаха швидко припиняє харчуватися і гине.

Препарат Тринаванта призначений для передпосівної обробки насіннєвого матеріалу озимих та ярих сортів зернових культур.

Норма витрати протруйника:

  • Пшениця (озима, яра) - 1л / т
  • Ячмінь - 1л / т

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Насіння Турбо 10л

0

Концентрований комплекс аміно- та альгінових кислот, хелатованих макро- та мікроелементів, який поси..

Вартiсть: 305 грн
Купити
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 800 грн
Купити
Бакаш протруйник

0

Бакаш – багатокомпонентний засіб захисту для протруювання сільськогосподарських рослин системного шт..

Вартiсть: 1 100 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду